Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A depresszióval együtt jár az...

A depresszióval együtt jár az állandó, kábulatszerű alvás?

Figyelt kérdés
Pszichiáter diagnosztizálta nálam, szedtem gyógyszert is, de már abbahagytam (nem az ő tanácsára, hanem magamtól. Nem akartam függni tőle). Állandóan aludni akarok. Természetellenesen sokat. Nem úgy, mint egy egészséges ember, hogy jó pihentetően kialszom magam, aztán belevetem magam az új napba. Hanem alszom éjjel, délelőtt, délután. Igazából nem is alszom sokszor, csak ledőlök és fantáziálok. Hagyom, hogy az agytekervényeim szabadon járjanak, miközben a testem nem csinál semmit. Zenékre gondolok, filmekre, nekem ez valamiféle mentális kikapcsolódás. Csak fél napok elmennek vele, és fáradtabban ébredek, mint mikor lefeküdtem. Menekülök a valóság elől. Olyan ez nekem, mint valami drog. Ennek valami élettani oka van?
2016. jan. 4. 12:47
 1/4 anonim válasza:
ugyanez történik nálam is
2016. jan. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

lehetséges igen


nekem az ilyen csukottszemmel való ábrándozás van hogy azt eredményezi, hogy jobban kipihent vagyok pár óra múlva,mint egy igazi rendes alvás után

2016. jan. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, nálam is ez volt. Kár volt elhagynod a gyógyszereket. Főleg önhatalmúlag. Van egy pont, ami után csak gyógyszerrel tudsz kimászni belőle. Tapasztalat. Minél tovább húzod, annál tovább tart.
2016. jan. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
hát nem tom, de ha én gyógyszert szednék és szexuális zavaraim lennének, na az mégjobban lenyomna engem a pokolba, mert még ezt is elvennék tőlem, amigy "meggyógyulok"?
2016. jan. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!