Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez csak egy szélsőséges...

Ez csak egy szélsőséges kamaszkor vagy más?

Figyelt kérdés
Mostanában úgy éreztem,enyhén depressziós vagyok. A baratnoim azt mondták,lehet,h csak valamiért tudat alatt akarom ezt bevonzani,ennek nem tudom,mi lenne az oka. Ki is töltöttem egy tesztet,ami mondta h enyhe depressziós tünetek. A tuneteim pedig: sokszor ingadozik a hangulatom,de volt olyan pár hetem, amikor mindent utaltam. Ebben az évben sokkal rosszabbul tanulok, mint tavaly,vagy mint eddig bármikor. Ennek talán az az oka,hogy nincs motivaciom,erőm és kedvem ehhez. Volt hogy uresnek , maganyosnak és kedvetlennek éreztem magam , es a suliban rosszul éreztem magam. Nem érdekelt,mi történik körülöttem. Most már van egy kis javulás,de lehet h vissza fogok esni. Talán meg az egészségi problémám lehetett az oka ennek. Az alvás mostanában csak abban különbözik,hogy hajnalban felebredek,és nem tudok elaludni,vagy meg el se tudok aludni,mert folyamatosan gondolkodom este. Mi lehet a baj? Vagy csak simán tulgondolom? Körülöttem mindenki mondja , hogy más vagyok,és tavaly sokkal másabb voltam,meg jobban is tanultam.

2016. jan. 4. 16:22
 1/1 anonim válasza:

Szia!

Szerintem nem aggodj. Ez ha jol tudom ez a legtobb kamaszra jellemzo. Csak probald meg estenkent vegiggondolni h mi JO tortent veled aznap es azokat probald meg felerositeni magadban a legpozitivabbakat

2016. jan. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!