Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valaki nyugtasson meg?

Valaki nyugtasson meg?

Figyelt kérdés
Tegnap ota nem igazan erzem jol magam hirtelen rosszuletek jonnek ra . Egyedul vagyok ithon egesz nap a gyerekel. Felek szorongok mar nagyon . Idegileg is ki vagyok . Parom teljesen tonkre tesz idegileg. Mellete meg felek nehogy valami baja legyen a szivemnek . A parom mar nem all melletem semmibe . Megvaltozott . Lehet mas van neki ez hosszu lenne de nagyon tonkre mwntem az elozo honapokban 2-3honap alatt rengeteget fogytam . Nagyon sovany lettem enni is alig birok sokszor. Valaki kerlek aki raer beszelgetni. Nagyon egyedul erzem magam. ;(
2016. jan. 7. 09:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincsenek más anyukák a környéken akikkel össze járhatnál?
2016. jan. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Irtam privat uzenetet
2016. jan. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sajnos mar egy baratnom sincs. Vagyis egy van de o messze lakik nagyon . 1oras ut es gyerekel csak neha nagyon ritkan jutok el .
2016. jan. 7. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!