Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Alkoholt milyen gyógyszerrel...

Alkoholt milyen gyógyszerrel lehet helyettesíteni?

Figyelt kérdés
alkohol nélkül nagyon rosszul vagyok.Mármint lelkileg,fizikailag nem.A nyugtatók nem használnak,nem elég h szar a kedvem még lustává is tesznek.
2016. jan. 7. 14:33
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
A lelki függőség legyőzéséhez nem gyógyszer kell. Ott agyban kell átkapcsolni. Pszichológus tud benne segíteni. De egyébként bármilyen pótcselekvés találása is jó módszer. Például a rendszeres sport energiát ad, jobb közérzetet és nem utolsó sorban egészséges.
2016. jan. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem helyettesíteni kell, hanem letenni. Hidd el, minden nap könnyebb. Én 20 év után már azt sem tudom, milyen volt...
2016. jan. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehetőleg semmilyennel. Írod, hogy fizikailag nem, tehát fizikai elvonásod nincsen - mert arra úgy tudom adnak gyógyszert. A felépülésben pedig az AA nagy segítség, a sorstársak segítenek túllépni a nehézségeken.
2016. jan. 23. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
alkohollal öngyógyszerezed magad. Vszeg van valamilyen szorongásos, depressziós alapbetegséged amire iszol. Menj el pszichiáterhez ő majd beállít neked megfelelő antidepresszívumot amitől meggyógyulsz és nem mérgezed magad tovább alkohollal!
2016. jan. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!