Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen orvost keressek fel...

Milyen orvost keressek fel ezzel, ha egyáltalán lehet ezen segíteni?

Figyelt kérdés

Szóval az a problémán hogy egyszerűen nem tudok önmagam lenni mások jelenlétében. Nem tudok ellazulni sohasem, még az alkohol sem segít semmit. Tudom hogy nem ilyen vagyok, régebben pl rengeteget tudtam beszélni, és tudtam érvényesíteni az akaratom, most meg semmi. Ez eléggé visszavet az életben és így nagyon nehéz előrébb jutni, szeretnék lelkesedni, örülni dolgoknak de nem tudok.

Hogyan tudnék megváltozni, hogy kezdjem el? Ki segíthet? Pénz nem számít.

22f


2016. jan. 11. 11:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Akkor magán pszichiáterhez menj. :)
2016. jan. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy jó pszichológus segítsége lenne számodra a legjobb. Ha lehet akkor maszek, mert a többi nem nagyon törődik sajnos a betegével.
2016. jan. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Na most akkor melyik? Pszichológus vagy pszichiáter?
2016. jan. 11. 11:30
 4/4 anonim ***** válasza:

Minden kettő szinte ugyanaz annyi különbséggel, hogy a pszichológusnál teszteket és ilyen hülyeségeket fogsz csinálni.. (Lásd mutatja a képet mit látsz.. tintapacát..).

A legnagyobb különbség, hogy a pszichiáter tud gyógyszert felírni, és ugyanúgy tud veled beszélgetni.. Ezért pszichiáterhez elmenni jobb.

Ha nem tudsz ellazulni = szorongsz. Ha szorongsz akkor nem pszihologus kell. Ilyen egyszerű. Ha mondjuk olyan van, hogy az osztálytársaid folyamatosan cikiznek és nem mersz iskolába járni meg ilyenek akkor pszichológushoz kell menni .Ezért van iskolákban is példál, de pszichiáter nincs. :)

2016. jan. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!