Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tudtok ajánlani egy jó pszicho...

Tudtok ajánlani egy jó pszichológust Zuglóban vagy 16. kerben?

Figyelt kérdés

Elég durván hullámzik a hangulatom mostanság, egyszer még tiszta boldog vagyok, a következõ pillanatban egy apróságtól is szomorúságba zuhanok. Emellett rendkívül pesszimista is vagyok.

Nem csak nekem, másoknak is feltûnt már, jó ideje próbálok változtatni, de úgy érzem egyedül nem megy. Zavar a mindennapi életemben, képtelen vagyok így bármire is komolyan rákoncentrálni, ha egyszer fenn, egyszer lenn és fõleg ha amúgy is úgy állok hozzá, hogy úgysem jön össze.

Kell valaki, akivel beszélhetek dolgokról, ha már a családommal nem tudok, a barátaimat meg nem terhelném ezzel. Tudtok ajánlani valakit?

Zuglóban a legalkalmasabb, de a 16.kerület is szóba jöhet .


2016. jan. 13. 20:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Fontos, hogy a pszichológus kiképzett terapeuta legyen. Miután kevés ilyen van, jó, ha egész Budapesten találsz megfelelőt.
2016. jan. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!