Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Aki nem hisz magában az, hogy...

Aki nem hisz magában az, hogy változhat meg?

Figyelt kérdés

Hogy változtass ha szemernyi hited sincs? Erre nem válaszolnak soha.

Ha nem cselekszel még nem fáj eléggé !

Ez bántó mondat. Ha valaki nem tudja, hogy cselekedjen vagy tudja,de nem hisz magában akkor mi van?

Mi van olyankor ha valami magától a cselekvéstől is visszatart? Nulla hittel magadban vagy a változásban nehéz cselekedni !



2016. jan. 14. 15:33
 1/7 anonim válasza:

Erre szoktam azt mondani, hogy menekülés a győzelembe.


Tudatosítod magadban, hogy vagy megváltozol, vagy tovább szerencsétlenkedsz. Veszteni valód nincs, meg kell próbálni. Nézd meg azokat az embereket, akik szintén mélyről jöttek, de végül milyen messzire jutottak.


Robinho például kifejezetten szegény családban született Brazíliában, de nézd meg, hová küzdötte fel magát, ma ünnepelt focista. Pedig a szegénység sosem volt előny, csak hátrány.

2016. jan. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

De értett valamihez. Szerette vagy lehetőséget látott benne.

De mi lett volna ha gyenge focista marad minden igyekezet ellenére ?


A nincs veszteni valóm az valahol igaz. Csak félek bármibe is belevágni, főleg, hogy nem értek semmihez.

2016. jan. 14. 16:08
 3/7 anonim ***** válasza:
Én ugyanilyen vagyok! Én sem értem el ezért semmit az életben, mert sose hittem magamban, még akkor sem, amikor okom lett volna rá. Mára olyan mélyre süllyedtem, hogyha sikerül valami saját erőmből, már annak sem tudok örülni.
2016. jan. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Segítséggel
2016. jan. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Segítséggel? És az hol kapok és mennyiért?
2016. jan. 15. 10:26
 6/7 anonim ***** válasza:

Képezd magad és tanulj, hogy értsél valamihez.

Bármit meg lehet tanulni.

Többször is újrakezdtem az egzisztencia építést, mert a technika túllépett rajtam.

Annakidején fekete fehér fotózással kerestem a kenyerem.

Ma meg már a telefonokkal is lehet fotózni :-)

2016. jan. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ha gondolod, írj, és felturbózom egy kicsit az önbizalmad!
2016. okt. 28. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!