Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Segítség! Szerintetek lelki...

Segítség! Szerintetek lelki beteg vagyok? Miért olyan sikertelen az életem?

Figyelt kérdés
Utálok így élni. Semmi bátorságom semmihez, folyton szorongok, nincsenek barátaim, akik meg voltak azok már nincsenek meg, mert azt érzem szégyelnek, az otthonomhoz vagyok kötve, semmi kedvem kimozdulni, nehezemre esik minden, nehezemre esik barátkozni, új emberek elött nem tudok megnyílni. A szüleim maradtak csak meg nekem, de ma velük is összevesztem, mert ritka megnyílvánulásokra nagyon másképp reagálok és nem tudom viccként felfogni, az egyiket ki is mondták és nagyon mérges lettem, elötte meg jó kapcsolatunk volt. Hullámvölgynek érzem az életem, félek hogy egyedül maradok, nehezen tudom elfogadni önmagam, gondolok pl. Olyanra is, hogy a szüleim benne vannak a korban és bármikor meghalhatnak engem ez nagyon rosszul érint, öngyilkos gondolatok egyaránt.
2016. jan. 16. 21:12
 1/3 ékszerteknős válasza:
Szia! Rám is ezek a tünetek voltak jellemzők. 6 hónapja kezdtek el kórházban kezelni, antidepresszánsokat, hangulatjavítókat, nyugtatókat szedek. 3n nem csak gondolkodtam az öngyilkosságon, hanem 5-6-szor próbálkoztam is vele.
2016. jan. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én depresszióra gyanakszom, szerintem fordulj orvoshoz.
2016. jan. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Bleichings válasza:
Nos, szerintem ha megpróbálnál mindent nyugodtan felfogni és barátkozni, tulajdonképpen ezeket a dolgokat kijavítani akkor rájönnél hogy nincs semmi bajod.
2016. febr. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!