Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyon beteg vagyok, nem...

Nagyon beteg vagyok, nem bírom tovább, senkitől nem kérhetek segítséget. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Depressziós vagyok, szorongok, nem egyszer volt pánikrohamom és egyre durvábban vagdosom magam. Mindenki azt hiszi, hogy nincs semmi bajom, a tanulmányi eredményeim az eget súrolják, a tanáraim imádnak, sok barátom van és pont emiatt nem mondhatom el senkinek. A legkedvesebb tanárom aki az osztályfőnököm rengetet követel, eljépesztően jól tanít, én meg a legokosabb diákja vagyok. Nem omlaszthatom össze benne a rólam készült álomképet. A barátaim nagyon szeretnek, de ezt nem értenék meg, ők még nem tudják mi az a depresszió. Az apámat 3 éves korom óta nem láttam. Az anyám németországban van, ma jegyezte el a barátja, aki mellesleg nagyon kedves. Nem ronthatom el a felhőtlen boldogságát és egyébkéntis, leghamarabb februárban tud hazajönni. Az öcsémmel nem jó a kapcsolatom de amúgy is kicsi még. A mamáéknak nem bírnám elmondani, egyszerűen nem vagyok rá képes. Elvesztem, mindennap megfordul a fejemben az öngyilkosság és az a legrosszabb, hogy nem tudom miért. Nem tudom hogyan tovább. Végső kétségbeesésemben írok ide. Kérlek segítsetek, mit tegyek?

13L



2016. jan. 16. 23:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

13 éves koromban végrendeletet írtam (mintha egy 13 évesnek annyi magántulajdona lenne, hogy feltétlen végrendeletet kell írnia :D ) , ma holnap 20 éves leszek és elmondhatom, hogy túl lehet jutni ezen az állapoton. Nekem más okokból nem volt me a családi biztonság/szeretet érzet, de ezek mind tudnak pótlódni. Először is önmagad kell megszeretned, aztán ha magaddal rendben vagy, akkor tudsz másokat is- így pl egy srácot is úgy szeretni, hogy ajándék lehess neki. De minden rendbe tud jönni, ha az ember a saját kezébe veszi az irányítást :)

Ne add fel csajszi, a legjobb része még csak most fog jönni az életednek! :)

2016. jan. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nekem írhatsz ha gondolod. Szívesen segítek.

Felnőtt nő vagyok, aki szintén vagdossa magát, tudom miről beszélsz.


Amúgy ismerhetlek egy magyar pro ana forumból?

2016. jan. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

Nekem is írhatsz privit, ugyan így vagyok énis�👎�👌✂

13/l

2016. jan. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
32%
Ez csak tinihiszti... Én is voltam depressziós 25 éves fejjel, és túléltem, kilábaltam, megoldottam egyedül. És sokkal komolyabb problémám volt, mint neked. Te csak unatkozol. Keress egy hobbit.
2016. jan. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!