Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi van velem? Létezik hogy...

Mi van velem? Létezik hogy megőrültem?

Figyelt kérdés
most lehetöségem van hogy felnöttképzésen elvégezek egy nagyon jo szakmát teljesen ingyen ami érdekel is és szivesen csinálnám, mellette tudok dolgozni közmunkán mindenképp, de lehet hogy mást is attol fugg mikor kell majd bejárni, nagyon jo lenne elvégezni mert akkor végre lehetne majd normális munkám, de sajnos állandóan olyan gondolatok járnak a fejemben hogy elvégzem aztán meg meghalok vagy megölnek és foloslegesen tanultam jártam iskolába 2 évig, tudom h tanulni mindig érdemes foleg ingyen, meg nagyon szeretném ezt csinálni de állandóan erre gondolok, még a lelkiismeret is furdal ezzel kapcsolatban mi lesz ha ez tortenik, nem tudom ezt az egészet rendesen elmagyarazni, tudom h van értelme, de mégis mindig ez ugrik be erre gondolok, probálok nem gondolni ilyen hulyeségekre és teszem a dolgom, de még a lelkiismeret is furdal h mi lesz ha ez megtörténik akaratom ellenére gyakran elöjönnek ezek a gondolatok, ami azért vicces mert nemrég még meg akartam halni folyton csak a halál járt az eszemben meg még most is gyakran, de közbe meg ez is amit leirtam, járok orvoshoz kezelnek kaptam gyogyszereket is depresszio ellen, egyébként már nagyon régen is voltak ilyen hulye gondolataim amikor suliba jártam akkor még nem jártam dokihoz se, meg mindenféle hulyeségeket képes vagyok bemesélni magamnak amirol tudom h ugyse torténik meg vagy csak kicsi rá az esély és ilyen hulyeségeken képes vagyok idegeskedni, ez most milyen betegség? megbolondultam? ezt már az orvosnak se merem elmondani mert lehet bezárnak egy diliházba, régen sokan mondták nekem hogy nem vagyok normális meg hogy hulye vagyok, kezdem ugy érezni igazuk volt.

2016. jan. 17. 18:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Értékelj. Elvégzed a sulid - bajod lesz, elmondhatod megpróbáltad.

Nem végzed el a sulit - bajod lesz, még azt is bánni fogod, hogy kihagytad a lehetőséget, hogy azt tanulhasd, amit szeretnél.

Elvégzed a sulit - nem lesz bajod, tök jól jársz.

Nem végzed el - nem lesz bajod, bánni fogod, hogy kihagytad a lehetőséget.

2016. jan. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha ez jár a fejedben,akkor minél inkább arra koncentrálsz,hogy ne gondolj rá,annál inkább csak ekörül fog forogni az agyad. Tudod,mint a ne gondolj a rózsaszín elefántra dolog. Fogadd el,hogy ilyesmi jutott eszedbe,attól még nem vagy bolond,mindenkinek lehetnek néha sötét gondolatai...igazából mindenkinek,majd elmúlik. Próbáld esetleg elterelni valamivel a gondolataidat,barátok,hobbi pl. Vagy fordítsd meg a dolgot. Hogy ha mégis meghalsz 2 év múlva,akkor legalább addig is hasznosan töltöd az időt.
2016. jan. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
62%
ha van fölös időd, erőd, akkor edzél. Olvass utána, legyél megszállott.
2016. jan. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hát végulis igazatok van, köszi a válaszokat, megprobálok pozitivan gondolkodni
2016. jan. 17. 19:42
 5/5 anonim ***** válasza:

Lusta vagy, és már magyarázkodsz még magadnak is, hogy ha úgyis meghalsz, minek fáradoznál a tanulással...

Tessék csak elmenni tanulni és képezni magadat!!!

2016. jan. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!