Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Elég komoly depresszióban...

Elég komoly depresszióban szenvedek. De nem akarok dokihoz elmenni, mert nem bízok meg sem bennük, sem szinte senkiben sem. Így mitévő legyek?

Figyelt kérdés

2016. jan. 24. 20:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Kúráld magad otthon.
2016. jan. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hogyan, mivel/mikkel? És a suliból most nem hiányozhatok, mert nemsokára érettségizek...
2016. jan. 24. 21:33
 3/9 anonim ***** válasza:
Van megoldás, de sajnos tenni kell érte. Napi szintű kardió mozgás, vitamin az idegekre, magnézium, relaxáció gyógynövények, gyógyteák.
2016. jan. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Teázgatni szoktam. A mozgáshoz meg nincs kedvem egyedül és ha valakit hívnék, egyből rákérdeznének, hogy valami gond van-e, hogy mozogni akarok, mert lusta vagyok :/
2016. jan. 24. 21:59
 5/9 anonim ***** válasza:
Te öndiagnosztizált depressziós vagy. Semmi szükséged sem orvosra, sem gyógyszerre. Ha valódi beteg lennél, akkor futva mennél a dokihoz, nem itt nyekeregnél a lustaságodról.
2016. jan. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha tényleg depressziós leszel, akkor nem leszel lusta sportolni. Akkor már olyan rosszul fogod érezni magad, hogy muszáj lesz kipróbálnod. Egyébként tényleg nagyon hatásos. Én így gyógyultam meg középsúlyos depresszióból és GAD betegségemből.
2016. jan. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Nem tudom, de ha van gyereked, remélem, "dokitudományira" megy tovább tanulni és "doki" lesz. Akkor majd megtudod....
2016. febr. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
egy depressziós hogy sportolna már? fürdeni nem megy el, annyira kész van :D itt senki nem volt még igazán depressziós
2016. márc. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
En anno csaladi problemak miatt az erettsegi eveben lettem depresszios. Elegge sulyos eset voltam. Probaltak kuralni, de nagyon makacs voltam. Nem biztam en se senkiben es semmiben, igy magamat gyogyitottam meg. Sok-sok zenet hallgattam es hallgatok a mai napig is. Nekem hasznalt, egy probat meger szerintem! Mondjuk a zenek hangulata is depis volt, de a szoveguk eszmeletlen egyezeseket es felismereseket kozvetitett felem... Ilyen pl. a Blutengel, Lacrimosa stb.
2016. márc. 30. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!