Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Krónikus depressziós és...

Krónikus depressziós és bipoláris vagyok. Milyen hobbikat tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés

Sajnos csak az olvasás jut eszembe és szinte csak azt is szeretem. Néha történeteket írok, de mivel nem vagyok velük megelégedve így általában csak rontok vele a helyzeten. Tudnátok segíteni?

20/l



2016. jan. 25. 17:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
edzél
2016. jan. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Kösz az értelmes válaszokat.
2016. jan. 25. 18:16
 3/11 anonim ***** válasza:

válaszolgass az itt feltett kérdésekre.

Ebben van olvasás és írás is.

Nekem jó hobbi

2016. jan. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Napi másfél óra testedzés (mindegy mi, csak megizzasszon) Nagyban hozzájárul a mentális egészséghez. Nekem segített.
2016. jan. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
42%

Először is a pszichiáter rendszeres látogatása, és a gyógyszered rendszeres szedése. Ezután jön minden hobbi.


Bármi jó hobbinak, amit te magadnak kipróbálsz: pl. úszás, futás, kötés, kisállat-tartás (macska, tengerimalac, kanári stb.), szőnyegszövés, makramé, tojásfestés, akvarellfestés, (a mandalafestést nem ajánlom, mert az mélyre visz és nagyon felkavar, spontán rajzolni sem jó, ugyanezen okokból), fotózás, tortakészítés, rejtvényfejtés, kutyasétáltatás, nyelvtanulás ...


Ami neked bejön. :)

2016. jan. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Kínai mondás:

Ha boldog akarsz lenni 1-2 órát, legyen szeretőd.

Ha boldog akarsz lenni 1-2 évig, legyenek gyermekeid.

Ha boldog akarsz lenni egy életen át, legyél kertész.


Kertészkedhetsz lakásban is cserepes növényekkel.

2016. jan. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Szia, nem gondolom, hogy hobbi kell csak, kell segítő, de nem a pszichiátereket ajánlanám, mert azok általában gyógyszert adnak. Segítőt keress,aki meghallgatja azt is, sőt segít megtallni az okot.mindig az okot kell megszüntetni.De a testmozgás mindenképen jó kiegészítő terápia.
2016. nov. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én is bipoláris vagyok. A pszichiáter és amit felír gyógyszer, azt szedd megfelelően. Majd ha ezzel megvagy, akkor ajánlom a baráti társaságot, az olyan hobbikat amihez ki kell mozdulni otthonról, mert elmagányosodsz és ott maradsz a depressziódban. Ha rád jön a nagyszerű hiper akkor örülj neki :)
2016. nov. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
A természet járás jó hobbi. Egészséges és igen nyugtató. Mentális betegségben szenvedőknek szokták javasolni.
2016. nov. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Sziasztok! Segítség, amit írtatok.A nyelvtanulás tágítja az agyam, érdeklődésem.Sajnos Szüleim meghaltak.Anyu volt bipoláris, de sokat tanított engem.Nincsenek barátaim.Örömmel venném, ha valaki fel venné egy 30 körüli jelenleg egészségileg jó állapotban lévő bipoláris lánnyal a kapcsolatot.
2017. jan. 31. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!