Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Baj ha tárgyakkal beszélek?

Baj ha tárgyakkal beszélek?

Figyelt kérdés

Röviden fogalmazok, imádok beszélgetni a tárgyakkal, volt egy kosárlabda ami igazán a szívemhez nőtt, gondolkoztam hogy ellopom a suliból ami lehetetlennek tűnt.

Magamban is szoktam beszélni, nem mások előtt, de volt hogy igen.

Vágdostam már magam, varrtam és szúrkáltam is mert élveztem a vér folyását és hogy bántalmazom magam.

Mikor dühös vagyok, és körülöttem vannak legszivesebben ordibálnák vele és ütném.


12/L



#verekedés #vagdosás #tárgyakkal beszélés #gonosz vágyak
2016. jan. 28. 15:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
szia én egy focilabda vagyok
2016. jan. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Szia! Hidd el, idővel jobban leszel. De ahhoz, hogy elviselhetőbbek legyenek a napjaid tenni is kell. Szerintem igen is jól akarod érezni magad a bőrödben, csak nem tudod, hogyan. Pedig a válasz egyszerű; merj beszélni a benned zajló dolgokról. Ellenben semmi sem fog változni és továbbra is szenvedni fogsz. Ezt szeretnéd vagy egy gondtalanabb életet? A szüleiddel őszintén kell beszélned. Hidd el, nem fognak legyinteni rád - ha igazán szeretnek, mindenáron segíteni fognak neked, hogy jobban legyél. Tudod, hogy szeretnek, tehát felesleges félned. Mondj el mindent, ami bánt téged és ami annyira foglalkoztat - gondolok itt a lopásra. Képzelődhetsz róla, ugyanakkor nem teheted meg. Bűncselekmény és szerintem jól tudod, hogy nincs szükséged arra, amit el akarsz tulajdonítani. A tárgyak nem emberek. Hiába feszülsz meg érte, nem tudnak szeretni, sem pótolni a gondoskodást. Vedd észre a körülötted lévő világot! Lásd meg azokat, akik törődnének veled! Ne légy ellenséges velük, engedd közel magadhoz azt, aki segíteni szeretne neked. Fontos vagy te is, mint bármelyik másik ember. Amikor negatívan gondolkodsz az életről, jusson eszedbe, mennyi minden jó dolog történhet még veled. Szeretnél élni? Bizonyáta igen, csak nem úgy, ahogyan most. Éppen ezért kell nyitnod a változás felé. Apró lépés meglátogatni párszor az iskolapszichológust, de nagy bátorság kell hozzá. Hidd el, miután hangosan kimondtad, ami bánt, meg fogsz könnyebbülni. Olyan ez, mintha levenné a terhet a válladról. Nem fog elítélni, nekem anno sokat segített. Neked is fog, csupán együtt kell működnöd vele. Az élet tele van reménnyel, változással és meglepetéssel! Figyeld szeretve magad! Kitartás és akard a változást! Képes vagy rá, hogy tegyél érte! Higyj magadban és bízz az emberekben!
2016. jan. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Ez a nap sem volt a legjobb.

A barátnőm besértődött hogy nekem napközibe kell mennem és magasról leszarom hogy azt hiszi gáz egyedül ebédelni. Mikor össze vesztünk én voltam aki egyedül ebédelt és semmi gáz nincs nem történt semmi. Megsértődött, fogta magát és mondta hogy ok akkor haza megyek. Ok menjen haza leszartam hát öcsém ilyet..


Napközi unalmas volt, végére javult a hangulat kicsit de mikor odajött egy ismerősöm kérdezett valamit oda néztem nem láttam hogy rám néz-e vagy sem. Forgitt a vilag es szédültem.

Elmúlt a végére.

Aztán kijöttem a suli elé mindenhol kerestem a szüleim, mert nem szóltak hogy az öcsémnek farsangi buli lesz. Idegeskedtem es magamba beszeltem, közben setalgattam.

Aztan mar minden megvolt megtalaltam oket stb..


Apám már nagyon az agyamra megy mikor rólam panaszkodik mint a vízfolyás szinte.. mutatok neki egy szuper rajzot és jön nekem azzal hogy jó és tanultam valamit? Mindig elmondja hogy a tanulmanyom nem javul (tori,fizika) akkor szart sem ér a tehetsegem.

Ezzel is fojozva bennem a dühöt. Ami még ráadás hogy ha nem mosolygok leszól. Értsétek úgy hogy mivel tökéletesen mindent megad nekem ne merjem a szamat egy minivel legörbíteni. Vágjam fel a szám?

Sokszor kívánom hogy ne legyen családom. Szörnyűek a belső gondolataim. Nem tennék olyasmiket soha.

A két oldalam sajnos hirtelenval valtakozik...

1.: dilis mosolygós hülyéskedő

2.: komor gonosz rosszkedvű.

2016. jan. 29. 17:30
 14/15 anonim válasza:
Te egy feltűnősködő gyerek vagy, szeretnél a tettetett devianciáddal kitűnni a tömegből, hogy figyeljenek rád, ennyi.
2016. máj. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Mortillian válasza:

Szerintem kell a tárgyakkal beszélni. Persze nem szavakkal, hanem gondolati síkon. A tudat hozza létre az anyagot.

Amúgy egy cikk hasonló témáról:

[link]

febr. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!