Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez valami személyiségzavar...

Ez valami személyiségzavar vagy mi?

Figyelt kérdés
Gyakran mesélek kamu történeteket,pl valakit így vertem át,valakit úgy,tudom hogy nem igazak,de mégis elhiszem hogy azok,és teljesen beleélem magam.Elég depresszív vagyok.És vannak néha ilyen kényszeres dolgaim,pl ha valamit csinálok,vissza számolok előtte,egy példa mindig megnézem az ismerőseim számát,közben vissza számolok,vagy a számot ismételem. Nem vagyok autista,mert szemkontaktust tudom tartani másokkal értelmesen beszélek,néha igaz hadarok.
2016. febr. 4. 17:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehetséges. és az is, hogy nagyon szeretnél feltűnni valmai extrával és különlegessel és ezért összeolvastál tücsköt-bogarat valami léleksegítős könyvből.


Az autistát felejtsd már el. Aki nem tud szemkontaktust tartani, az lehet bántalmazott ember is, nemcsak autista. (lehet hazug is, síma szélhámos.) Ma sokkal több a bántalmazott gyerek, mint a valódi autista.

2016. febr. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudom,nem is rosszból írtam.Alapvetően elég visszahúzodó vagyok,általában akkor nagyzolók amikor nagyon feldobott hangulatom van.De rám a depresszív és a peszimista a jellemző.
2016. febr. 4. 18:52
 3/4 anonim ***** válasza:

Az autisták egy része simán tart szemkontaktust, ez nem kizáró ok.

De amúgy inkább személyiségzavar.

2016. febr. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem,szerintem is inkább az,mert nem ilyen voltam,hanem lassan amikor érzelmileg elkezdtem szélsőségesen viselkedni,azután kezdtem ilyen lenni.
2016. febr. 5. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!