Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek lelehet teljesen...

Szerintetek lelehet teljesen vetkőzni a szerény meghunyászkodó magatartást?

Figyelt kérdés
Folyamatosan próbálom fejleszteni a személyiségemet,de sajnos berögzült nálam a szerény viselkedés,ami egy gyerekkori erőszakos környezetben belém rögzült tanult tehetetlenség,,nem játszhattam az eszem" címszó alatt.A munkahelyemen úgy érzem jobban ki tudok állni magamért,ás problémákat megoldani,de sokszor tudatosan is csöndben vagyok,mert könnyen kiforgathatják a szavamat egyesek,én meg nem akarok belebonyolódni.Sokszor gyávaság érzetem van.Voltam pszihiáternél,és azt mondta ezzel nem lehet kezdeni semmit.Bizonyos helyzetekben megadom magam.Itt ahol dolgozok a kutya sem inzultál,és ilyen vagyok még is.

2016. febr. 11. 12:28
 1/2 anonim ***** válasza:

A szerénység szerintem éppen hogy jó tulajdonság, a meghunyászkodás már nem annyira. A kettő nem ugyanaz. De ez csak az én véleményem. Sajnos rám is jellemző néha az utóbbi is.

Inkább szerény legyél, mint nagyképű!

2016. febr. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azon kéne elgondolkodni, hogy mi teszi az embert ilyenné! Vannak emberek, akik mennél sanyarúbb körülmények között nevelkednek, annál energikusabbak lesznek. "Ami nem öl meg, az csak erősebbé tesz!" Miért van az, hogy egyes embereknél ez fordítva működik? Ennek egyetlen oka a szervezet oxigénhiányos állapota!
2016. febr. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!