Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lehet a bajom? Valamilyen...

Mi lehet a bajom? Valamilyen szemelyisegzavar, vagy mas?

Figyelt kérdés

3 eve panikbetegseget allapitott meg a pszihologus, ami mar azota javult, viszont felleptek mas tunetek:


-Nem szeretek tarsasagban lenni, szinte meg sem szolalok

-Felek attol hogy az embereknek negativ gondolataik vannak velem kapcsolatban,esetleg kibeszelnek, vagy hatso szandekkal kozelednek felem

-Nem tudom ravenni magam a munkara,pedig nagyon szeretnek penzt keresni de felek attol hogy rosszul csinalok valamit, vagy hulyenek/butanak tartanak(ez a maganeletben is igy van)

-Ejjelente nem tudok aludni (4 ora fele fekszem le)

-Szinte minden nap rossz a kedvem,volt hogy ongyilkossagon gondolkoztam

-Sokszor szeretek veszekedni, agressziv vagyok,ok nelkul duhongok,aztan hirtelen mintha semmi sem tortent volna,elmulik

-Tarsasagban figyelem azt hogy hogy all a kezem, vagy milyen a beallasom,gesztusaim es idetlennek erzem magam miattuk

-Tobb eve parkapcsolatban elek,es sokszor volt hogy megutott a parom, ami persze zavar, de megsem tudok kilepni a helyzetbol es elviselem

-Nagyon felek a sotetben,egybol hangokat hallucinalok, alakokat latok


Hirtelen ennyi jut az eszembe, lehet hogy nehany pont hulyenek hangzik, csak leirtam amik sajat magamon feltuntek.

Koszonom szepen a valaszokat elore is.


21/L


2016. febr. 13. 03:18
 1/4 A kérdező kommentje:

Eszembe jutott meg par dolog:

-sokszor magamba beszelek, szituaciokat jatszok el egyedul itthon

-ha egyedul vagyok atnezem az egesz hazat, nem e bujt el valaki hogy meglessen

2016. febr. 13. 03:27
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha pszichologushoz jarsz o eszreveszi ha komoly baj van. Nem vagyok pszichologus... de a komoly baj a parod. Lepj ki azonnal a kapcsolatbol, jelentsd fel vagy barmi de nincs joga megutni neked meg nem kotelesseged turni. Ilyet nem csinalhat veled!! Akarmennyire szereted.

Amint meglattam ezt,nekem rogton az ugrott be,hogy ez az oka. Kemenyen megviseli az embert ez lelkileg, azert lehet gy kis uldozesi maniadhogy korbenezed a hazat. En kicsikoromban a mosogepbe neztem bele folyton,nem e ott van valaki.

A szemeddel minden rendben? En is felek a sotetben,es mivel rossz a szemem a sotetben az agyam automatice kiegesziti az adott dolgot amit latok,baromi ijeszto.

A tobbi leirt dolgok nagy resze szerintem a szemelyiseged resze. Agressziv vagy, kicsit zarkozott, talan van egy kis megfelelesi kenyszered.

De szerintem minden mogott a parod all.

2016. febr. 13. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is a párkapcsolatodnak vetnék véget. Az összes többi tünet, leszámítva azt meg a sötétben halucinálást nekem is meg van, de én nem vagyok beteg. Ez szimplán csak a stessz és a nagyon alacsony önbizalom. Amit esetemben pl gy rossz család modell esetedben meg gondolom az erőszakos párkapcsolat okoz.
2016. febr. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat.

Egyes tunetek a parom elott is megvoltak, egyedul az nem hogy felek emberek kozott lenni. Igen,tudom hogy legjobb lenne elhagyni. Sajnos egy kis faluban elunk,es nem hagyna beken,konyorogne. De keresem a megoldast, hogy hogyan tudnam vele megszakitani a kapcsolatot.. Sajnos ahhoz valoszinuleg el kellene koltoznom

2016. febr. 13. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!