Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Vannak itt olyanok, akik...

Vannak itt olyanok, akik valamilyen pszichés betegséggel küzdenek? Hogyan tudtátok meg, hogyan kezelitek és hogyan éltek együtt vele?

Figyelt kérdés
Érdekel a téma, szóval aki úgy gondolja, írhat privátban is ezzel kapcsolatban.
2016. febr. 11. 22:18
1 2
 1/15 anonim válasza:
Elég durva alvás zavarok szoktak fellépni nálam. Miért érdekel a téma? 20 f
2016. febr. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Küzdeni? Ugyan már! 1Mindenki élvezi. o.O
2016. febr. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Depressziós vagyok, szorongok, elég durva dühkitöréseim vannak és sokszor halucinálok. Hogyan tudtam meg? Észrevettem, vagyis először más mondta és beletörődtem.
2016. febr. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

1.es, 3.as, szakemberhez még nem fordultatok segítségért?

Egyébként én is hasonló cipőben járok, azért érdekel a téma.

2016. febr. 11. 22:34
 5/15 anonim ***** válasza:

Szerintem olyan nincs, aki semmivel.

Nálam depresszió eredetű, szorongásos hipochondria a "főtevékenység", néha társulva egy kis ADHD-s figyelemzavarral, ami feledékenységben vagy rutinműveletek közbeni hibákban megnyilvánulva remek kellemetlen perceket tud szerezni az ember(ek)nek.


A hipochondriának próbálok a mélyére ásni, azon túl, hogy igyekszem kezelni a szorongásos részét. A figyelemzavar nehezebb ügy, mert az alattomos, sosem tudni, mikor "támad", csak utólag esik le, hogy valaki elkövetett egy hibát. [Az a valaki persze én vagyok. Nem vagyok kárörvendő, de úgy meg tudok nyugodni, amikor nem én vagyok a hunyó valamiben, hanem helyettem más hibázott... :(]

2016. febr. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

A dühkitöréseket lehagytam, elég alacsony a stressztűrő-képességem sajnos.

Előző vagyok.

2016. febr. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
Első vagyok és gondolkozom rajta, de tudom milyen dolgok segítenek rajtam, plusz nem hiszem hogy valami újat tudna nekem mondani, max kapnék rola papirt hogy orult vagyok. Ha meg beszelni akarok akkor ott vannak a barátok. Nekem a stressz hozza elő, ezert kerulom a konfliktus helyzeteket.
2016. febr. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

De igen... És rosszabb lett minden

3-as voltam

2016. febr. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én már abban a stádiumban vagyok, hogy nem igazán tudok együtt élni a betegségeimmel, úgyhogy irány a temető...
2016. febr. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Mármint az öngyilkosság...
2016. febr. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!