Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tönkre mentem! Hogyan aludjak?

Tönkre mentem! Hogyan aludjak?

Figyelt kérdés
Kventiax-ot szedtem és nem folyamatosan hanem 1 hetente vagy 1-3 naponta kb. 2 hónapig. Mert előtte rosszul aludtam. Most meg ideggörcsös vagyok, keszekusza gondolatok, összeesküvés elméleteket gyártok, a legapróbb dolgokról is, üldözési mániám lett, és rosszul alszok. Mi a francot csináljak? Már minden alternatívát kipróbáltam, a haláltól félek, ittam citromfű teát, olvastam, még 200.000 ft-ért egy rohadt áltudományos teleshoppos rtms mágneses stimulációs *****t is megvettem hátha az majd segít elaludni...természetesen kuka.
2016. febr. 20. 02:45
 1/2 anonim ***** válasza:

"200.000 ft-ért egy rohadt áltudományos teleshoppos rtms mágneses stimulációs *****t is megvettem"

Akkor ne csodálkozz hogy nem tudsz aludni.

Amúgy én is pocsékul alszom mostanában. A sok mozgás valamit segít. De igazából akkor szoktam megnyugodni amikor átlépek Ausztriába. Mert amíg idehaza vagyok, mindenről a politikusbűnözés, egészségügy pusztulása, és ilyen dolgok jutnak eszembe. De akkor is megnyugszom egy kicsit ha itthon vagyok ugyan, de valami lépést teszek annak érdekében hogy a gazemberek ne nézzenek teljesen hülyének. Szóval a problémát a gyökerénél kell kezelni, meg kell találni mi miatt nem tudsz aludni. Lehet hogy te is emiatt amit írtam.

2016. febr. 20. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tanulj meg relaxálni. Ha autogén tréninget tanulsz, lehet olyan, hogy az estit képtelen vagy végig csinálni, mert belealszol.

https://www.youtube.com/watch?v=EfMA04nU2Fo

2016. febr. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!