Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan aludjak úgy, hogy ne...

Hogyan aludjak úgy, hogy ne álmodjak?

Figyelt kérdés

Lassan évek óta minden éjjel álmodok, és amikor felkelek még fáradtabb vagyok, mint mikor lefeküdtem.

Próbálatm: gyógyteák, zene, olvasás, koffein megvonás, degeszre evés, 6tól nem evés, telefon- tv megvonás, nyugtató fürdő, sedacu forte. A háziorvosom, nem viccelek azt mondta, igyak egyet elalvás előtt, de az sem segít.

Segítsetek kérlek, nem vágyom másra, csak végre egy normális alvásra.

Ha délutn lepihenek egy órára, vagy csak 20 percre, akkor is végig álmodm. Nem bírom már, nagyon fáradt vagyok. Tudom,hogy az a baj, hogy zakatol az agyam, de nem tudom már mivel kikapcsolni...



#probléma #ámodás
2015. jún. 10. 18:12
 1/1 anonim válasza:

Próbáld ki ezt: https://www.youtube.com/watch?v=kH-kj6rkQWc


Én ezzel alszom, és tele energiával ébredek.


Amúgy még olyanokat is javaslok hogy hallgass nyugtató zenéket Youtubeon, illetve próbáld ki a meditálást.


Checkold le ezt a linket is : [link]


A probléma az, hogy mikor elalszol az agyad még mindig gondolkodik és ezért úgynevezett Béta állapotban van.


Amint láthatod, az álom nélküli alváshoz az agyadnak Delta állapotban kell lennie, ehhez pedig fokozatosan kell lemenni. Ha meditálsz, akkor elérheted a Theta állapotot, onnan pedig könnyen elalszol.

2015. jún. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!