Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egy felnőtt ember szorongásból...

Egy felnőtt ember szorongásból hogyan gyógyul ki, GYAKORLATBAN?

Figyelt kérdés

Nyilván ez az a kor amikor már a család nem igazán érti, vagy ha érti is nem teljesen érzi át és ezért segítség sem igazán várható tőlük


22f, testben, készségeket illetően felnőtt, lelkileg sok területen 5 éves szinten van emiatt..



2016. febr. 20. 13:21
 1/5 A kérdező kommentje:
*szociális fóbia, ezt a szót kerestem
2016. febr. 20. 13:22
 2/5 anonim válasza:

Én is ebbe szenvedek már sajna, ugyanis rá kellett jönni hogy elmúltak már azok a gyerek évek.. ilyenkor meg már kb saját felelősségre kell tenni már szinte mindent, felnőtt ember lettél, saját jogokkal, döntésekkel, célokkal. Csak azér sz.pás ha már valakit gyerekkorba nem erre a tudatosságra nevelnek, és nincs gyerekként motivációja vagy nem gondolkozik rajta, mert ilyenkor jönnek elő a dolgok.. persze még ilyenkor se késő változtatni, csak valamivel nehezebb.

ebből úgy lehet kijönni hogy csinálod a dolgokat, megkeresed a legkézenfekvőbb hivatást, szakmát amit el tudsz képzelni, még ha nincs is olyan akkor is elmész kezdetnek egy penny-be árufeltöltőnek vagy eladónak, közbe meg gondolkozol rajta mi érdekel, de ha van amihez értessz akkor értelem szerüen abba. aztán idő után úgy is jönnek a helyzetek, kijösz ebből az állapotból.

2016. febr. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Bele kell vetned magad a mély vízbe, nekem csak ez segített.
2016. febr. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
rohadt nehezen, és könnyű visszakerülni :(
2016. febr. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk felkereshetsz olyan szakembert, aki erre van specializálódva...
2016. febr. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!