Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi történik velem? Az utóbbi...

Mi történik velem? Az utóbbi időben teljesen másképp látom a világomat.

Figyelt kérdés

15 éves vagyok, szüleim kiskorom óta támogatnak, sokszor már erőltetik a sportot. Jó vagyok benne, nem egy versenyt nyertem már. Kitűnő tanuló vagyok emellett, mégse vagyok boldog. Szüleim már nem is mutatják ki sehogy, hogy szeretnek, csak az nekik a fontos, hogy nyerjek meg minden versenyt. Ha nem sikerül, akkor mindig ott hagynak a francba és találjak haza egyedül. Barátom is van, akit szeretek, de ő csak látszatból van velem. Borzalmasan egyedül érzem magam és boldogtalannak, összezavarodottnak. Sorban állnak a díjjaim a falon, de én már belefáradtam a szüleim és az edző folytonos elvárásaiba. Nincs életem. Mindig dühös vagyok és legszivesebben leverném az érmeket, díjakat. Nincs életem, nem azt csinálom amit szeretnék. Nincs okom boldogtalannak lenni, mert sikerem van, sokak szerint tökéletes életem, de senki nem lát ebben az egészben engem. Napi max 4 órát alszom, és alig eszem valamit, ha egy kicsit többet eszem, már szól az edzőm, hogy elhízok. Minden napom ugyanúgy telik, nincs semmi változás. A legjobban egy filmes idézettel tudnám magam jellemezni. Úgy érzem magam, mint aki fulldoklik az utca közepén és senki nem veszi észre, hogy haldoklom.

Tudom, hogy hálátlan vagyok, mert mindenem megvan, de én nem ilyen életet szeretnék. Szórakozni szeretnék, mint a többi velem egykorú. Nem bírom a nyomást, hogy elvárják tőlem a nagyobbnál nagyobb sikereket.


2016. febr. 20. 19:36
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Azért mert túlhajtottak most , idegileg is , nem hagyhatod abba..ez nem opció ilyen formában..

Én azt érzem rajtad azok alapján amiket írtál, hogy kis pause után lehet másképpen látnád ezt az egészet..

2016. febr. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Azért nem vagyok boldog, mert nem azt csinálod, amit szeretnél.
2016. febr. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Na és mi lenne, ha nem csinálnád?
2016. febr. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Felnégyelnének és a ház 4 sarkára tűznének...
2016. febr. 20. 23:50
 15/25 anonim ***** válasza:
Mivel 15éves vagy és kénytelen vagy a szüleiddel lakni..sok választásod nincs Jelenleg..mivel tőlük függsz..de van saját akaratod..beszélj velük erről ha törik ha szakad..
2016. febr. 21. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Hát beszélnék én velük, de azzal csalódást okozok nekik, hogy nem vagyok így boldog és megvernek... Sokszor ezért sem tudok velük beszélni...
2016. febr. 21. 09:48
 17/25 anonim ***** válasza:
És ha úgy állítanád be, hogy a jövődben nem a sporttal szeretnél foglalkozni, hanem találtál egy álomszakmát? és mostantól csak arra szeretnél készülni, mert jó szeretnél lenni benne.
2016. febr. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Igazán jó fej szüleid vannak, meg vernek azért, mert nem vagy úgy boldog, ahogy ők szeretnék, hogy boldog legyél?
2016. febr. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim válasza:

Én irigy vagyok rád, szívesen cserélnék veled 1 hétre életet. :)

Te olyanra vágysz ami nekem van én olyanra ami neked.

2016. febr. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

Oké cserélhetünk.

De, kelj fel reggel 4-kor, menj edzésre, aztán suliba, menj haza és tanulj majd menj megint edzésre, ami több órás és utána, ha hazaértél tanulj megint. Aztán aludj pár órát és kezdődik az egész újra. Emellett viseld el, hogy ha bármit egy kicsit is elrontasz, akkor üvöltenek veled. És hétvégén meg verseny.

Ha beteg vagy, van annyi szerencséd, hogy a suli kimarad ebből, de helyette tanulhatsz többet... :)

2016. febr. 22. 16:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!