Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek ez valami mentális...

Szerintetek ez valami mentális betegségre utalhat hogy ha szabályozom mit eszem és ettől jobban érzem magam?

Figyelt kérdés
Állandóan a súlyommal küzdök szeretnék vékonyabb lenni és ha egészséges porcionális adagokat eszem amiket lelkiismeret furdalás nélkül megeszem és tudom hogy jó a szervezetemnek a koncentrációm és a közérzetem is sokkal jobb energikusabb vagyok ellenben ha nem szabályozom ennyire szét vagyok esve és ellustulok

2016. febr. 21. 20:44
 1/2 anonim ***** válasza:
A súly elleni küzdelem az egy szélmalomharc nincsen benne semmi kifogásolható. Mindenkinek van valami hepije.
2016. febr. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Amíg ez a szabályos nem kóros, addig nincs ezzel semmi baj.

Kóros akkor, ha túl sok időt töltesz ezzel, ha patikamérlegen méred az adagodat, egész nap mást sem csinálsz, mint kalóriákat számolsz, feszültté válsz, szorongasz, ha valamiért nem a szabályozott adagot eszed, vagy ha kórosan sovány vagy, és még mindig kövérnek látod magad, és fogyni akarsz. Ha ezek nincsenek, akkor tedd, ahogy jól érzed magad!

2016. febr. 22. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!