Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mennyi ido mig megallapitja a...

Mennyi ido mig megallapitja a pszichologus hogy milyen betegsegem van? Mennyi ideig tart egy ilyen terapia?

Figyelt kérdés
Most megyek masodszor pszichologushoz. Eddig azt irta le diagnozisnak, hogy "nem meghatarozott szorpngas". Mennyi ido mig kitudodik, hogy mi is a pontos problemam, es mennyi ido mig erek is el vele eredmenyt?

2016. febr. 24. 08:41
 1/10 A kérdező kommentje:

Nem meghatarozott szorongas*

Elnezest a hibaert

2016. febr. 24. 08:43
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
most elkezdi keresni a szorongás okát... ez eltarthat egy ideig, akár évekig, ha te nem tudsz őszintén szembenézni a problémáiddal és nem vagy őszinte a terápia alatt.
2016. febr. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszod! Megprobalok oszinte lenni.
2016. febr. 24. 09:08
 4/10 acelsziv ***** válasza:
mi a problémád?
2016. febr. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Eleg csendes jellem vagyok, ami miatt sokat bantottal is, ami odaig fajult hogy elkezdtem szorongni a tarsasagokban, es rosszul erzem magam. Ha egyedul vagyok, akkor is folyton depresszios vagyok, nincs kedvem elni, nem latom ertelmet az eletnek, senkim sincs. Maganyos vagyok es borzalmasan erzem magam sokszor. :(
2016. febr. 24. 09:18
 6/10 A kérdező kommentje:
Bantottak*
2016. febr. 24. 09:19
 7/10 acelsziv ***** válasza:
Írok privátot.
2016. febr. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy más meg is állapította: GAD. ( [link] bár nekem nem annak tűnik, az alapján, amit leírtál.
2016. febr. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is jártam pszichológusnál nekem azt hiszem végig azt írta (másfél -2 évig jártam kb.),hogy nem meghatározott szorongás. Igaz nehezen bizok meg emberekben és nyílok meg így nem nagyon haladt a terápia de szerintem a is hibás volt. Most a szülőhelyem pszichiátriai kivizsgáloson voltam alkalmazkodási zavart ill. paranoid pszichozist állapítottak meg. Majd kórházi bent létem alatt kevert személysiség zavarokat,később depressziót is.Lehet azért írta diagnózisnak mert nem tudja sehova se besorolni a bajod.
2016. febr. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Pszichológus nem diagnosztizálják mert nem orvos csak a pszichiáternek van joga és küldhet pszichológushoz.Jó esetben csak arra van szükség
2016. okt. 24. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!