Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi a legjobb megoldás személyi...

Mi a legjobb megoldás személyiségzavar ellen?

Figyelt kérdés

Segítség! A bátyám személyiségzavarban szenved. Annyira nem súlyos, hogy ő maga is átváltozik néha, és valaki másnak képzeli magát, de valamilyen szinten mégiscsak súlyos, mert esténként msn-en női néven lép be egy erre külön létrehozott msn címbe, és vagy 20 férfival hozott létre különféle kapcsolatot.

Az ügy nagyon súlyos:S Kérlek adjatok nekem valami hasznos tippet, mert valamit tennem kell a bátyámmal, nem nézhetem, ahogy a saját betegségéből másokat is tönkre tesz/tehet. Köszi!


2010. ápr. 1. 09:37
 1/4 anonim ***** válasza:
66%
Nem biztos, hogy ez személyiségzavar. Lehet, hogy meleg. Esetleg titokban írói ambíciókat táplál, és adatot gyűjt.
2010. ápr. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
49%
Ez nem betegség, csatlakozom az előző hozzászólóhoz.
2010. ápr. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem ismerek ilyen személyiségzavart.
2010. ápr. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez nem személyiségzavar.

Régen én is csináltam ellenkező nemű adatokkal fiókat és hónapokig beszélgettem emberekkel. Meg nem mondom miért... Szerintem ne avatkozz bele, ez nem súlyos probléma.

2010. ápr. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!