Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek gáz hogy titokban...

Szerintetek gáz hogy titokban iszok alkoholt?

Figyelt kérdés
Szóval a helyzet a következő: 22 éves egyetemista vagyok, a szüleimmel élek, nincsenek barátaim, nem szeretek bulizni járni, ezért már több mint 3 éve itthon vagy az utcán sétálgatva iszogatok. Mindegy hogy mit,csak alkohol legyen, mostanában vodkát szoktam venni, mivel nem érzik a szaga annyira, meg apám borából is lehúzok elég sokat. Apám ugyanis alkoholista, és sokszor észre sem veszi ha kevesebb van a piájából. És általában este mikor a szüleim elalszanak akkor én belövöm magam, de nem minden nap. Erős szorongásaim voltak,ezért kezdtem el piálni, hogy enyhítsek rajta. Ezelőtt 2 évvel még 96%-os szeszt is ittam, mivel az is volt a pincében. Égetett rendesen, de egész nap jól éreztem magam utána. A vizsgaidőszak alatt leálltam úgy 12 napra, ezalatt sírógörcseim voltak, dührohamaim, nagyon depressziós voltam, öngyilkossági gondolataim is voltak. Emiatt 1 vizsgámat el is buktam. Ahogy véget értek a vizsgák,megint nyomom a szeszt 1000-el, 4 estén egymás után bepiáltam. Alkoholista lettem?

2016. febr. 28. 21:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Áááá, egyáltalán nem...
2016. febr. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Igen.
2016. febr. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Mi igen?
2016. febr. 28. 21:42
 4/17 anonim ***** válasza:
Durván gáz.
2016. febr. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Miért gázabb mintha hülye haverokkal innám le magam folyton? Én nyugodt környezetben,zenét hallgatva szeretek lerészegedni. Olyan megnyugtató érzés.
2016. febr. 28. 21:45
 6/17 anonim ***** válasza:

"Alkoholista lettem?"

Igen.

2016. febr. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
És 19 éves koromig nem ittam egy kortyot se. Utáltam a piát.
2016. febr. 28. 21:48
 8/17 anonim ***** válasza:
A vizsgáidra kellene készülnöd, ahelyett hogy piálsz folyamatosan. De a két dolog nem zárja ki egymást:)
2016. febr. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Jól van most egy darabig nem lesznek vizsgáim. Emellett az órákra többnyire bejárok.
2016. febr. 28. 22:05
 10/17 anonim ***** válasza:
Menj el egy napfényes országba szerintem ausztráliába menj el tökmindegy vegyél fel hitelt szerintem moindig jobb csövesként boldkgnak lenni mimt kozepépgazdagnak lennij es depisnek csinád az hogy kimész és felveszel hitelt es kimész egy kicsit a meleg pusztába persze elaősegélycuccal ha megmarna egy kigyó vagy csak vegyél lakokocsit sátrat vagy keress egy minkát ezt most kololyan irtam itthon nem fogod megtalálni a boldogságot vagy esetleg legyél jehova tanuja beszélhess belük de szerintem mewnj ki kulfoldre
2016. febr. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!