Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Titokban hogy menjek el...

Titokban hogy menjek el Pszihiáterhez?

Figyelt kérdés
Kitöltöttem a interneten 3 depressziós tesztet is, és mind a három azt írta, hogy súlyos depressziós tünetek, és hogy minél előbb keressek fel piszihiátert. De én 1 éves vagyok, és nem akarom, hogy a szüleim megtudják. Hogy menjek el titokban?? Eggyáltalán hol van ilyen orvos, hova kell ezzel menni??
2013. nov. 15. 22:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
1 évesen ne menj egyedül...Pszichiátriára nem kell beutaló sem. Telefonálsz a rendelőbe, kérsz időpontot, és elmész.
2013. nov. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
bocs 15 vagyok, de milyen rendelőbe, vagy ez hogy megy eggyáltalán??
2013. nov. 15. 22:44
 3/8 anonim ***** válasza:

Az ilyen tesztek nem bizonyítanak semmit. Mi a bajod? Miért érzed úgy, hogy rossz az életed?

Nem lehet, hogy csak egy kis kamaszhiszti?

2013. nov. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
45%
A kamaszhisztit se kell látatlanban lenézni. Keress rá a neten, kit találsz a közeledben, és hívd fel vagy keresd fel, ennyi.
2013. nov. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ebben az évben kerültem el ithonról koliba, és nagyon utáltam , rosszul voltam, ezért magamban kiköltöztem albérletbe. De akármihez kezdek, akármibe fogok, soha nem sikerül semmi, mindig hulla fáradt vagyok, egyfolytában szomorú vagyok, semmi sem érdekel, se tanulás se suli se barátok.. Eddig általánosban kitűnő tanuló voltam, most pedig egy könyvet nem tudok a kezembe venni. Egyszerűen nem jó semmi sem. Az egész életem csak szenvedés, Nem is alszom nyugodtan, csak forgok egész este, aztán mikorra nagy nehezen elaludnák, akkor kelhetek felfelé, mert suli van. és ma reggel is csengő előtt fél perccel értem oda, és már rögtön az osztálytársaim emiatt piszkáltak, meg nem értik meg az osztálytársaim, hogy milyen sok bajom van most nekem, hanem azzal jönnek, hogy minek nem tanulok meg stb.. szóval elegem van már mindenből, néha vannak olyan gondolataim is, hogy milyen jó lenne felakasztani magam, vagy kiugrani az emeletről, de azért nem lennék rá képes, de nagyon ki vagyok készülve az biztos..
2013. nov. 15. 22:54
 6/8 anonim ***** válasza:
Szedd össze magad, még csak 15 vagy. Nekem is volt ilyen időszakom, de meguntam, hogy mindig egy fáradt meg undorító fejet láttam a tükörben. Mindig kitűztem magam elé egy kis célt, csak egy apróságot, hogyha pl. ötösre írok meg egy dogát, akkor veszek magamnak egy új sminkcuccot. Vagy akármit. Menj el fodrászhoz, kicsit frissítsd fel a kinézeted, az is sokat segít. Gondolj bele abba, hogy lehetne ennél sokkal rosszabb.
2013. nov. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Keresd fel az iskolaorvost, vagyha ilyen nincsen, beszélj az osztályfőnököddel, vagy a neked legszimpatikusabb tanárral. Mondjad el neki a panaszodat, és kérjed a segítségét. A "hogyan tovább"-t elmondják neked. Ne szégyelj segítséget kérni.

2013. nov. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A hirtelen jött magány gyakran kiválthatja ezt. Egy szerető családból persze, hogy nehéz kiszakadni, és magányosan megállni a helyed. De tényleg, fel a fejjel! A szüleid ugyan úgy ott vannak és szeretnek, van hol laknod, van mit enned, járhatsz iskolába. Nyugi, elmúlik. Addig is megbeszélheted velük, vagy a barátaiddal, hogy nem érzed így jól magad, de változtatni csak te tudsz. Figyelj befelé, találd meg, mire vágysz, mi tesz boldoggá, és csináld! Hajrá :)
2013. dec. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!