Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit jelentenek ezek a tünetek?...

Mit jelentenek ezek a tünetek? Szerintetek tényleg orvoshoz kellene fordulnom?

Figyelt kérdés

Gyerekkorom óta vannak beilleszkedési problémáim, a testvérem szellemi fogyatékkal született és nagyon sokan piszkáltak engem emiatt, anyám is utál engem, bármit tettem, semmi sem volt jó neki, akárhogy igyekeztem, csak fikázott, vert, utált engem, a testvéremet meg imádta.


Felnőttként a párommal élek, de vele is sokat veszekszek, barátaim nincsenek, mert akárhányszor próbálok nyitni, az emberek csak kihasználnak vagy belém rúgnak, így már a jószándékú társalgásokból is menekülök, különösen ha más nőkkel társalgok.


Az elmúlt időszakban három munkahelyről is kirúgtak, mert nem tudok beilleszkedni, és ami aggasztóbb hogy azt mondják, hogy lassan dolgozok meg "el vagyok varázsolva", úgy néznek rám, mint valami bolondra, pedig én azt érzem magamon hogy maximálisan odafigyelek a munkámra és csinálom meg akarom is, mégis ez van... Pedig a belépés előtti teszteken (IQ, gyorsaság, pontosság, stb) mindig nagyon jól teljesítek...


A párom is azt mondja, hogy olyan vagyok mint egy zombi, mindent kétszer kell nekem elmondani, mert elsőre annyira halknak hallom, hogy nem értem mit mond... Szerinte ez azért van mert nem kávézok, de szerintem többről van itt szó... Amikor nyugalom van akkor nagyon szeretem, de ha összeveszünk, akkor olyan szinten elönt a düh, hogy meg tudnám fojtani... Meg nagyon a szívemre veszek mindent, állandóan azon aggódok, hogy kibeszélnek az emberek a hátam mögött, hogy engem utál mindenki és úgy érzem magam, mint egy űzött vad, nem tudom elengedni és nem törődni az ilyen dolgokkal...


Mit jelenthet ez? Mit csináljak? Kihez tudnék fordulni?


2016. márc. 2. 20:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Pszichológushoz.
2016. márc. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!