Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van még itt valaki, aki...

Van még itt valaki, aki PSSD-ben (SSRI által okozott fennmaradó szexuális diszfunkció) szenved?

Figyelt kérdés
Várok ide olyanokat, akik szintén súlyosan megsérültek antidepresszánstól...

2016. márc. 7. 20:45
 1/9 A kérdező kommentje:

Bocsi, a linkkel történt valami:


[link]

2016. márc. 7. 20:47
 2/9 anonim válasza:
Igen én ebben szenvedek.Te is?
2016. márc. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen. Szeretnék minél több emberrel kapcsolatba lépni, akiket megmérgeztek SSRI-vel. Nálad ez mióta áll fenn?
2016. márc. 12. 10:01
 4/9 anonim válasza:
A szedést befejezve kb 5 hónapja
2016. márc. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Kérdező és veled mi a helyzet?Esetleg próbáltál potencianövelőt?Ha igen használt?És milyet?
2016. márc. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem akarlak elkeseríteni, de nekem 12 hónapja, azaz egy éve tart..Amúgy nő vagyok, és próbáltam már több mindent. Priviben leírom. Más problémád is van, vagy csak a szexuális? Van anhedoniád is? Kognitív diszfunkció?
2016. márc. 19. 20:48
 7/9 anonim válasza:
Semmi egyéb.Férfi vagyok.
2016. márc. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, 3 évvel később miután kb. 10 napig szedtem.
2018. júl. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

én szerencsére időben megtaláltam ezt az információt, amiről a pszichiáter "elfelejtett" tájékoztatni ...

akkor még huszonéves gyermektelen nő voltam,

felháborít hogy kísérleti patkányként kezelt a doki és bele sem merek gondolni mi lett volna ha én is beleesek ebbe a pszichiátriai csapdába...


[link]


A PSSD (Post-SSRI Sexual Dysfunction vagyis SSRI szedést követő szexuális zavar) az SSRI (szelektív szerotonin reuptake inhibitor) típusú antidepresszáns által okozott komplex szexuális, érzelmi és sok esetben kognitív diszfunkció, amely tartósan fennmaradhat hónapokig, évekig, vagy meghatározatlan ideig az antidepresszáns kezelés befejezését követően.

2018. dec. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!