Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért érzek mindent kínosnak?

Miért érzek mindent kínosnak?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok. Eddig egy pörgős lány voltam aki nem ad senki véleményére és éli boldogan az életét. Viszont pár hónapja kb 5, elkezdtem mindent szépen fokozatosan kínosnak érezni. Nem merek átmenni a zebrán mert félek hogy kinevet aki átengedett autóval, félek vásárolni mert mivan ha hülyének néz az eladó, félek megszólalni is lassan, már ráírni sem merek az emberekre akikkel eddig mindennap beszéltem mert félek hogy valami kínosat mondok. Egész álló nap szégyennek érzek mindent, kivéve ha Ivan and the parazolt hallgatok mert az valahogy teljesen ellazít és akkor vagyok csak nyugodt. Pedig azthittem van önbizalmam, nagyon sok pozitív véleményt kapok, de egyre több negatívat is. Úgyérzem tönkre megyek.
2016. márc. 8. 22:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia. Én azt mondom irány egy pszichológus..nekem így kezdődtek a szorongásaim..később jött a többi probléma..pànikrohamok, túlzott megfelelési kényszer. Már bánom,hogy nem mentem el hamarabb szakemberhez. Te még az elején vagy most kell ezeket a félelmeket megoldani, mert később csak rosszabb lesz.
2016. márc. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!