Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Akinek semmi nem jön össze az...

Akinek semmi nem jön össze az életben - hiába tesz meg mindent - annak van miért élnie egyáltalán?

Figyelt kérdés
2016. febr. 2. 08:30
 1/8 anonim ***** válasza:

"hiába tesz meg mindent"

Mindent? Elemezted már, hogy hol hibáztál? Mit csináltál rosszul? Változtattál már a hibáidon?

2016. febr. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, változtattam, mégse jönnek össze a dolgaim... Egyik kudarc a másik után...
2016. febr. 2. 12:02
 3/8 anonim ***** válasza:
Mindent megtenni azért elég elég nagy fogalom. Embert biztos nem öltél még. Előfordulhat hogy peches az ember, túl kell rajta lépni, és újrapróbálkozni.
2016. febr. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi az hogy semmi nem jön össze? Ilyen nem létezik. Egy kávét csak le tudsz főzni... nem csak a nagy dolgok számítanak.
2016. febr. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Na jó, akkor a kérdésben a semmi és a minden legyen idézőjelben. Nyilván nem ilyen dolgokra gondoltam, mint a kávéfőzés, vagy hogy öltem-e már embert... Bocsánat, én tettem fel rosszul a kérdést...
2016. febr. 2. 15:43
 6/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem jó célokat választasz, vagy túl nagyra teszed a mércét.Másfelé kéne lehet keresgélned, meg nem árt néhány B-terv is.
2016. febr. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs. Nem lehet mindenki szerencsés, ahhoz túl sokan vagyunk.
2016. febr. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi, kedves utolsó, ez "biztató"! De sajnos valahol igaz is...
2016. febr. 2. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!