Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy dolgozzam fel az örökre...

Hogy dolgozzam fel az örökre szóló kirekesztést?

Figyelt kérdés
A nagy családból kivagyok rekesztve mert hibáztam, mintha más nem hibázna, nekem már nem jár több esély. Hogyan dolgozzam fel? Már fél éve depressziós vagyok miatta. Tudom, hogy ez örök életre szól. Nekem már a családi összejöveteleken semmi keresni valóm.

2016. márc. 9. 14:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Akkor minek akarnál odamenni? Keress magadnak barátokat, partnert és akkor lesz saját életed meg saját családod.

Ennyire nem lehetsz életképtelen!

2016. márc. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ehh mit kovettel el?

Egyebkent meg keress mas tarsasagot. Anyun apun kivul az ember nem igen kekk hogy barkihez is kotodjon csak azert mert "rokon"

2016. márc. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Jó de én mentálisan beteg vagyok, gyógyszereket is szedek és tényleg nincs senkim.
2016. márc. 9. 15:05
 4/7 anonim ***** válasza:
Végig kell csinálni a kezelést, még ha munka mellett elég nehéz is. Aztán építsd fel a saját életedet nélkülük. Gondold meg: mennyire szerethetnek, ha nem akarják megbocsátani a hibádat? Akarsz-e ilyen emberekkel kapcsolatot tartani csak azért, mert rokonok?
2016. márc. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ráadásul az a betegségből adódóan jött elő, mármint az a hiba
2016. márc. 9. 15:40
 6/7 anonim ***** válasza:
mi történt?
2016. márc. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hibáztam és nem akarnak megbocsátani. Beteg vagyok a szemükben de amúgy igazából is és egy mentális beteget nem akarnak a családban tudni, mert szerintük közveszélyes vagyok
2016. márc. 9. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!