Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Megakarok halni mit tegyek?

Megakarok halni mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mar vagy 2éve megakarok halni utalom az életem a világot mindent es Mindenkit... Soha egy jo szot nem kaptam SENKITOL... 16vagyok de meg soha igen soha senki nem ölelt meg/puszilt meg sot meg érdeklődni se erdeklodtek meg irántam... A szulinapjaimat soha nem ünnepeltük meg... Ha szülinapom van akkor legszivsebben azt kivanam hogy mas lehessek... Nincs egy baratom se... Senkim nincs... Mindenki les*ar es nem tudom hogy utalnak-e de valoszinuleg igen...

Altalaban Bemegyek a suliba es egesznap lehajtott fejjel vagyok a padon fekve ha mas terembe kell menni megvárom hogy becsengesenek mert akkor senki nem latja az ocsmány pofam...

Sportos vagyok es eros de undorítóan ocsmány ork goblin ivadék is...

Annyira vagyom az olelesre vagy hogy hozzam szóljon valaki hogy otthon altalaban csak magamba fordulva sírok egy kicsit es gondolkozom hogy miert ilyen kibas*ot igazságtalan az elet...

Felek emberek közelébe menni... Az utcan a járda helyet a mocsokba megyek suli közbe mert egy olyan mint én nem erdemli meg a tisztább utat... Mindennap mindenegyes percében a halal/ongyilkossag jar a fejemben... Mar csak egy kis szikra kell es eldobom ezt a mocskot amit "életnek"hivnak... Alapvetoen nagyon kedves vagyok es romantikus de senki nem tudja mert leszarnak... Néha napján van egy kis pénzem de annak a nagyrészét az utcankban levo hajlektalannak oda adom mert egy elohalotnak minek kene penz... Meg írhatnék vagy 1000 oldalt hogy mi minden szol az öngyilkosság mellett... UTALOM MAGAM... AZ egesz ELETEM FOS EN IS FOS VAGYOK SENKI NEM SZERET ES NEM VAGDOSOM MAGAM DE MAR próbáltam öngyilkos lenni... Gyakran ütom magam mert mar én magam is utalom magam mindegy mar nem részletezném...

MEGAKAROK HALNI.. Egyetlen egy érvem sincs hogy miert kene elnem meg... Az Olyanok mint én halált erdemelnek... Lattam a hírekben hogy unalomból oltek es sírtam hogy miert nem engem mert az a fiú akart megélni es megoltek de nekem mindegy mar...

Valakinek valami érv?? Mit kene tennem?

16F... Oh igen soha nem volt baratom nem csak most...

Bocsi hogy irtam sokszor hogy vege de nem birtam leállni...

16f (ocsmány ork...)



2016. márc. 9. 19:08
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
53%
2016. márc. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 A kérdező kommentje:

#1-es koszi most az egyszer irtam ki ezt és nem szoktam nyafogni mivel nincs kinek... Sot gyakran magamban beszelek 😞

De ez is vélemény szovsl nyugi akkor megkevesebbet fogok beszelni mint most de mar nem sokaig... Jol tudom hogy nem elem meg a 20-at mivel addigra tenyleg megölöm magam es nem csak kiserletezem hogy mennyit birok...

2016. márc. 9. 19:21
 3/62 anonim ***** válasza:
Miért nem teszel valamit a problémáid ellen? Új ruhák, fodrász, beülsz egy sörözőbe aztán ismerkedj! Önbizalom kérdése az egész, azt meg egyedül te tudod megadni magadnak. Ellenérv az öngyilkosság ellen: ne akard hogy halálod után széttrancsírozzanak a boncteremben, nem szép látvány.
2016. márc. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 anonim ***** válasza:
Figyelj, hidd el, hogy amit most leírtál, az egyáltalán nem úgy van. Nagy kár lenne eldobni mindent, mert igazságtalan az élet. Én nem ismerlek, nem tudhatom, hogy milyen az életed, de abban biztos vagyok, hogy sokkal értékesebb vagy annál, mint ahogy leírtad. Kezdj új életet! Menj el valahová messzire! Hagyd itt a bánatot! Kezdj valamihez, amit szeretsz csinálni! Kezdj el gyúrni, sportolni vagy bármit, de ne dobd el az életed! Gondolj a szeretteidre, mekkora fájdalmat okoznál nekik ezzel! Akármennyire is nehéz elhinni vannak emberek, akik szeretnek téged. Gondold át alaposan kérlek! Kitartás!
2016. márc. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 A kérdező kommentje:
Amiket irtal... Mind kapcsolatba kell lepni emberekkel de én nem birok emberek közelében lenni mert tudom hogy azt gondoljak hogy úristen... Plusz hozzájuk szólni se merek mert ha megtennem lecsesznenek hogy mit kepzelek hogy megszolaltam...
2016. márc. 9. 19:24
 6/62 gömbicica ***** válasza:

szia.

véleményed szerint minek kellene történni ahhoz, hogy ugy érezd, jó uton halad az életed ?


aki ilyen az milyen? "undorítóan ocsmány ork goblin ivadék is... "

2016. márc. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 anonim ***** válasza:
Küldj képet, majd megmondom jogos-e a véleményed magadról.
2016. márc. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 A kérdező kommentje:

Nem küldök kepet es igen az vagyok...

Alsoban es felsőben vegig szekaltak nem egyszer vertek meg(ennek igy orulok mert ennek hatására kezdtem el otthon edzeni meg otthon gyakorolni verekedni...) / dobáltak kovel, csufoltak meg hasonlok...

Es most miert nem szekálnak? Megtanultam láthatatlan lenni... Vagy lehet felnek tolem vagy nem tudom...

2016. márc. 9. 19:35
 9/62 anonim ***** válasza:
Sok ember repesve cserélne veled. Te még csak 16 éves vagy még tanulhatsz elkerülhetsz egyetemre, alakíthatod tudatosan jól az életed az önsajnáltató mocskolódás helyett. Ahhoz, hogy tanulj, hobbit keress és a bőgés helyett értelmesen elfoglald magad nem kellenek barátok. Viszont a közös hobbik és a nem fancsali magadba zárkózott arc szimpatikusabbá tesz és megnyitja az utat a többi ember felé. Erre kéne gondolnod. Te még bármit kezdhetsz az életeddel, kitanulhatsz egy szakmát, amit szeretnél, még van esélyed megtalálni azt is miben vagy tehetséges és megerősödni, mert ,aki egyedül nő fel az igenis erős, csak tudni kéne kihasználni.
2016. márc. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 anonim ***** válasza:
Na küldj légyszi, most már igazán kíváncsi vagyok! Fogadjunk hogy nem is ennyire vészes a helyzet! Cserébe küldök én is, én se vagyok valami szépség ;)
2016. márc. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!