Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » En mar nem bírom tovabb,...

En mar nem bírom tovabb, megakarok halni?!

Figyelt kérdés
21 éves vagyok 2 millió forint adóssággal egyedül egy házban aminek nem birom egyedül a rezsiéjét, a gyerekkorom katasztrófa volt, alkoholista apaval, bantalmazasokkal, nincs egy baratom se . van egy szerelmem aki meg akart csalni aztan 4x kirakott 5ödgyére is visszafogadtam ide költöztettem, es meg mindig a multban turkal abban hogy mi volt akkor amikor nwem voltunk egyutt elolvasta az összes akkori beszelgetesemet mert jó hiszeműen oda adtam a telom h tudjon beszelni masokkal mert az övé rossz. megint bánt lelkileg mar egy kifacsart narancs vagyok en ezt mar nem birom az öngyilkosságon gondolkozom mert mar nincs ertelme az életemnek :'(

2014. aug. 22. 18:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez már túl sok frusztráció, ahhoz, hogy egyedül megbirkózz vele. Nem vagyok túlzottan pszichológus párti, de valamit csak segítene egy pszichoterápia, mert ez egy krízis, amiben élsz, és nekik tanítják, hogy kezeljék, hogy segítsenek át rajta. Amúgy más férfi is van a világon, gondolj erre, lehet, hogy egy új párkapcsolat értelmet adna az élethez, és támogatna téged, biztos vár rád is valaki!
2014. aug. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%

Senki és semmi miatt nem szabad eldobnod az életedet!

Adóssága Magyarország 80%-ának van. A te adósságod nem is olyan nagy, másokéhoz képest. Az én adósságom lényegesen több, de soha nem aggódom miatta. Minden helyzet megoldódik valahogy,mégha nagyon kilátástalannak is tűnik olykor.

A gyerek korunk nagyon kihat a későbbi életünkre, de sajnos a szüleinket nem mi választottuk, tehát azon is túl kell lépni. Ismerőseid közül barátot választani. Biztos akad olyan, akivel olykor elbeszélgetsz. nem tudom fiú vagy-e vagy lány, mert nem derül ki a szövegedből, de azt hiszem fiú vagy. Nos, bármelyik nemhez tartozol, tudd, hogy nem csak az az egy ember létezik a Földön, akit párodnak választhatsz, hanem sok millió. Nem kell minden körülmények között egyhez ragaszkodni, és minden hibáját elnézni. Kerül más helyette! Ha úgy érzed, hogy nem tudsz megbirkózni egyedül a nehézségekkel, menj el pszichológushoz. Ő is tud segíteni. De ne felejtsd el, hogy az Életed Mindennél Fontosabb!

2014. aug. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok: ja igaz, nem írtad, hogy lány, vagy fiú vagy, de azt a benyomást keltette bennem a leírás, hogy nő vagy,nem tudom miért... ha mégsem akkor elnézést, de remélem ettől függetlenül érthető amit ki akartam fejezni
2014. aug. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az öngyikosság sohasem megoldás. Meg kell próbálni talpraállni. Nekem elmondhatod a problémáidat, ha az segítene, de keress fel egy szakembert. A 116-123 telefonszámon ingyen beszélhetsz pszichológusokkal, akik az öngyilkosokra vannak szakosodva.
2014. aug. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Fiatal vagy még, simán kezdhetsz új életet.

Mi lenne, ha eladnád a házat vagy lakótársakat keresnél? Illetve ha jól tudom, el tudnád cserélni a házad egy kisebb lakásra, a házat meg majd odaadják mondjuk egy családnak, akik jobban ki tudják használni.

A "szerelmedet" én biztosan hanyagolnám, mert ha folyamatosan a múlton morfondírozik, és az orrod alá dörgöli, az csak még jobban visszahúz téged. Keress egy normális lányt, menj el dolgozni, fizesd ki az adósságaid, bulizz, alapíts családot és légy boldog! :) (Hozzáteszem, csak szerintem! Ezek nem utasítások, nem kell így tenned. Csak egy meglátás.)

Az öngyilkossággal kapcsolatban pedig annyit írok, hogy nézd meg hány halálos beteg (sok veled egyidős) fekszik a kórházban, és azokból hányan érik majd meg a 40-et, vagy akár a 30-at. Gondolj arra, hogy ők biztosan kihasználnák az életed, ha lenne egy ilyen lehetőségük. :)

2014. aug. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nem beszélsz valami külföldi nyelvet? Esetleg megpróbálhatnál új életet kezdeni külföldön.
2014. aug. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
miből van adósságod? lakás vagy diákhitel vagy mi? ha gondolod irj próbálok segiteni és ha akár egy helyen lakunk akár élőben is
2014. aug. 23. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!