Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Rengeteget álmodozok ez...

Rengeteget álmodozok ez komoly baj?

Figyelt kérdés
Nem perverz dolgok vagy ilyesmik hanem mondjuk ugyanaz az ember vagyok ugyanigy nezek ki meg minden csak mondjuk videósként és akkor leülök a gép elé jatszani és rendesen kommentálom az eseményeket. Van olyan hogy szinészként zenéstként képzelem magam es hasonlok igazából nem zavar csak olyat is olvastam hogy ez depresszió lehet de erre rácáfol az hogy eleg közösségi ember vagyok egyáltalán nem vissza húzódó. De néha eléggé úgy érzem hogy valami problémám lehet. 14/f
2016. márc. 9. 23:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez semmi, ilyet én is csináltam ebben a korban, egyfajta magányos szerepjáték.
2016. márc. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És azt még hozzá tenném hogy mindig ugy viselkedek mint ahogy abban a "világban".Emberekkel ugy beszélek és mindent próbálok olyanná változtatni
2016. márc. 9. 23:32
 3/3 anonim ***** válasza:
ez semmi én sokkal lehetetlenebb dolgokról és olyan szituációkról álmodom ami sose történik meg velem, pl, hogy van barátnőm :D
2016. márc. 10. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!