Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tünetmentes vagyok a gyógyszer...

Róbert dávid kérdése:

Tünetmentes vagyok a gyógyszerektől, meddig kell még szednem őket?

Figyelt kérdés

szedek 4 fajta gyógyszert amitrex,ripedon,anafranil,xanax

a kérdésem az lenne hogy meddig kell szednem őket szedem kb 3-4 hónapja ezeket , ha majd az orvos leállítja velem évek múlva vissza esek ? vagy megvárja azt a pillanatot mikor már sokáig tünetmentes maradok és úgy állítja le?



2016. márc. 10. 13:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell érezned igazából. Én szinte azonnal tünetmentes lettem a gyógyszertől, de tudtam, hogy ha elhagynám nemsokára, vissza is esnék, mert még fejben nem rendeztem le magamban a dolgokat. Kb. 2 évig szedtem, mire helyretettem magamban mindent, amikor elhagytam nem esetem vissza.
2016. márc. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Miért nem az orvost kérdezed meg? Pontosan mi a bajod? Ha skizofrénia azoknak lehet örökre kell szedni, hogy tünetmentesek lehessenek, mert könnyen visszaeshetnek, főleg ha ennyi félét szedsz. De inkább az orvost kérdezd meg mert itt senki sem fogja tudni megmondani neked pontosan.
2016. márc. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!