Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak, ha depressziós...

Mit csináljak, ha depressziós vagyok de nincs pénzem pszichológusra?

Figyelt kérdés
Az ami ingyenes lenne meg betelt, és csak annyit írtak vissza időpontegyeztetésre, hogy "majd szólunk ha lesz hely", viszont elég mélyponton vagyok egyébként nem kérnék segítséget, szóval marad a kérdés: mit tegyek?
2016. márc. 11. 23:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor erőt KELL venned magadon, amíg nem értesítenek. Azonnal kezdd el megreformálni az étkezésed, ne összevissza egyél, hanem nagyon tudatosan, tápanyagokra odafigyelve, sok diót, banánt,halat, csirkét, zöldséget. Minden nap vonszold ki magad egy órányi sétára, mindegy mennyire nincs kedved hozzá, dugd be a füled, akár zenét, akár nyelvleckét hallgathatsz, mindegy, csak menj. Ezek kezdetnek pont adnak annyi energiát, hogy átvészeld a napokat, de ami a legfontosabb, hogy AKARJ gyógyulni, ne süppedj bele a posványba, akármilyen könnyű.
2016. márc. 12. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Akkor akár a föld alól is, de kuporgass össze pár kezelésre való pénzt!

A pszichiáter a kórházban ingyenes, de oda ha elfogadsz egy jótanácsot, ha lehetséges, ne menj.

Viszont többre mennénk, ha tudnánk közelebbit a depressziódról. Van-e valami kiváltó oka, miben nyilvánul meg, mióta tart, szokott-e változás fennállni az állapotodban?

2016. márc. 12. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hát igazából ez ilyen vissza-visszatérő, tehát mostanában úgy szokott megnyilvánulni, hogy egy hétig mélypont, aztán egy napra elmúlik, akkor úgy tűnik, hogy minden jó, aztán ismét egy-két hét visszaesés (ezek a visszaesések így ugye mindig szörnyűbbnek tűnnek mert előtte ott volt egy normális nap)


Az oka az, hogy egyáltalán nincs önbizalmam, és mivel barátnőm messze lakik, folyton attól félek, hogy mikor talál jobbat nálam. Hülyeség ezen kattogni, tudom, de sajnos a bizalom téma nálam igen érzékeny, és eléggé padlóra tud rakni a dolog, amikor nálam jobbakkal/tehetségesebbekkel van ilyen egész napokat, akik nemmellesleg ugyanúgy hímneműek mint én

2016. márc. 12. 10:18
 4/5 anonim válasza:
A sportolás is jót tehet...
2016. márc. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Keress fel egy családgondozó központot, ott tudnak segíteni, vagy menj el a háziorvosodhoz, monds el neki a problémád.

Én sztk-s pszichológushoz járok mert magánra nincs pénzem de így is jó és sokat segít nekem.

2016. márc. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!