Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Vagdosási hegekkel kapcsolatba...

Vagdosási hegekkel kapcsolatban pár kérdés?

Figyelt kérdés

Régóta vagdosom magam,de eddig nem voltak olyan durva vágásaim.

A hegeim is csak ilyen fehér nem kidudorodó csíkok voltak.

Mostanában kezdtem mélyebbre vágni,hogy látszik a húsom és szétnyílik..

A lábamon levők után kidudorodó lilák hegek maradnak,ellenben a kezemen szinte semmi...

Miért lehet ez?

Ilyeneket vágok:

[link]

[link]

Ilyenek a hegek a lábamon:

[link]

[link]

És a kezemen:

[link]

Az érdekelne,hogy vajon az illető,akinek ilyen hegei maradnak mivel illetve milyen mélyre vág?

És mi miatt maradnak a kezén is lila hegek?

[link]

Válaszokat előre is köszönöm.

Ne piszkálódók jöjjenek pls...



2016. márc. 16. 20:06
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
Erre nem lehet mit írni csak azt, hogy iszonyatosan ostoba vagy. Pontosítok. Beteg ostoba.
2016. márc. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
31%
ne keresztbe,hosszába vágjad akkor jó lesz
2016. márc. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát, őőő, az utolsó képen a földön van egy borotva penge, gondolom azzal készültek a vágások. De inkább ne csinálj ilyet. Nekem elég ijesztő. Sose értettem ez mire jó. :(
2016. márc. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
42%
Jesszusom, ezt hagyd abba... Nagyon beteges.
2016. márc. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%
Ha ennyire hegeket akarsz, feltalálták a hegtetoválást. Tényleg.
2016. márc. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Itt mindenki olyan okos...

Ha azt mondom mentálisan beteg vagyok és elég régóta járok pszichológushoz akkor nem támadtok azonnal?

Nem azért kérdeztem mert olyanokat akarok,hanem nem értem,hogy ami a lábamon látszik,a kezemen miért nem.

Ennyire egyszerű...

2016. márc. 16. 22:01
 7/10 anonim ***** válasza:
Mégis mire jó ez? Ettől semmi nem lesz jobb!
2016. márc. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
37%

Azért mentálisan hülye vagy még nem kell vagdosni magad. Bocsika, de tényleg csak a hülyék csinálják.

Azt már tudni, hogy nem sok eszed van, mert tudhatnád, hogy

- minél mélyebb a vágás, annál csúnyábban látszik a heg.

- ostobaságodban az sem jut az eszedbe, hogy bármikor vérmérgezést kaphatsz.


Tudod van egy mondás:

"aki hülye az haljon is meg"...

2016. márc. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia!!!


Mint néhányan mondták, minnél méllyebb a vágás rosszabb. Az én tanácsom, hogy hagyd abba. Nem akarom megmondani, hogy mi a jó neked, de a későbbiekben nagyobb baj lehet vele. Plusz a combban viszonylag nagyobb eret vágsz el többnyire, azért vérzik jobban. Kérlek, hagyd abba!!! A saját egészséged érdekében.

2016. márc. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Amilyen hegek maradnak a lábadon, pont olyanjaim vannak a karomon. Látszanak fél év elteltével is "gyönyörűen". Folyton ezzel bántanak, pedig már abbahagytam a dolgot. Nem éri meg.. De mivel tudom milyen érzés, mikor elmúlik a véres heg, és rá tör az emberre a késztetés, hogy egy újabbat vágjon, hogy láthassa.. Nem hülyézlek le. Beteg vagy, nem ostoba.

Tanácsot ugyan nem tudok adni, nagyon de én nem pengével vágtam, hanem apró éles kis körömollóval. Erősen karcolgattam percekig a karomat és fokozatosan mélyítettem a vágást.. Nagyon fájdalmas, teljesen más érzés, mint pengével, de én a megszállottja lettem. Mára már nem csinálom, és remélem te is előbb-utóbb kikerülsz ebből a helyzetből. Sok sikert, vigyázz magadra!!

2016. máj. 16. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!