Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan dolgozzam ezt fel?...

Hogyan dolgozzam ezt fel? Keressek fel pszichológust vagy pszichiátert?

Figyelt kérdés
Egy hete, hogy eltűnt egy ismerősöm külföldön. Egyszer találkoztunk, de akkor nagy benyomást tett rám. Először Facebookon láttam a kiírást, hog eltűnt Oroszországban és sokan már keresik, akkor még nem fogtam fel. De aztán bemondták a rádióban és fent van a neten is. Nagyon nehezen dolgozom fel, állandóan csak erre gondolok és vele álmodok napok óta. Elmondtam pár embernek, de szerintem nem értik, miért vagyok ennyire ki, mert alig tudok róla valamit. Mit kéne tennem, egyszerűen csak tereljem el a figyelmemet?

2016. márc. 17. 13:34
 1/4 A kérdező kommentje:
Ez az első ilyen, amikor nem egy idős családtagért kell aggódnom, mert ő csak 26.
2016. márc. 17. 13:39
 2/4 anonim ***** válasza:
Veletlenul nem csak kamu-eltunes ?
2016. márc. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sóhajts nagyokat, és lassan, nagyon lassan ereszd ki a levegőt. Ezt csináld naponta 40 percig azonos időben.
2016. márc. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Keress fel nyugodtan egy ilyen pszicho akárkit. Ugyanis az eseted nagyon súlyos. Ha átterjed az összes eltűnt, eltévedt emberre, akkor nagy veszélyben lehetsz. Az ilyen betegségre adnak beöntést is. Az jó mindenre.
2016. márc. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!