Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi tévő legyek? Megoldás...

Mi tévő legyek? Megoldás lenne az öngyilkosság?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok,de már nem érzem,hogy bármiért is érdemes lenne élnem,elsősorban világ életemben kiközösítettek mindenhonnan,csapatostul bántottak az osztálytáraim fizikailag és verbálisan is,a tanulmányi eredményem nulla,már szinte biztos,hogy pótvizsgára sem mehetnék,ilyen esetben pedig egészen biztosan kicsinálnának a szüleim,nem szeretném rájuk kenni,de azért is jutottam ide,mert mostanában derült ki,hogy apám másodszorra csalta meg anyumat,de nem hajlandó elmenni örökre,csak éjszakánként jár el,ezért nagyon durva veszekedések vannak,anyum rá is szokott mindenféle nyugtatókra,hozzá sem fordulhatok semmilyen problémával. Alapból rosszak a képességeim,semmi memóriám,nagyon durván rendetlen vagyok,semmi céltudatosságom,nem érdekel túlzottan semmi. Van egy-két barátnőm,de ők sem érdeklődnek felőlem különösebben és egy nulla értékű embernek érzem magam mellettük,ugyanis mindig mindenért kiröhögnek és leminősítenek,plusz elég jól élnek és sehová nem tudok menni velül kb,ami szintén nem a legjobb érzés,most apámnak volt egy viszonylag jó állása,de külföldön és a szeretője miatt felmondott,itthon meg valószínűleg munkája sem lesz,szóval a jövő miatt ezért is félek.

Barátom sem volt soha,pedig nem vagyok annyira társaságkerülő,szóval tényleg nincs nagyon kire támaszkodnom,pszichológusnál már jártam,de nem tudott nagyon újat mondani megnyílni sem voltam képes neki igazán mondjuk,mert anyum is hozzá jár..

Egy ember értett meg,a nagymamám,de tavaly meghalt,ami miatt is padlón vagyok még mindig.

Teljesen el vagyok veszve,nem látom a kiutat. Mi lehetne a megoldás?


2016. márc. 20. 20:36
 1/6 anonim válasza:

Nem lenne megoldás,

De miért is akarsz az lenni? 18 évesen még előtted az élet

18/f

2016. márc. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne légy öngyilkos. Nekem is voltak olyan hozzátartozóim akik az egész családot kikészítették. Beleértve engem is, eléggé padlón voltam. Aztán időközben rájöttem hogy a kártékony emberekből szolga legyen, akkor nem árthatnak másoknak. Például a szülői háznál rájuk hárult minden munka. Míg az én feladatom meg a pénz elköltése és diplomaszerzés volt. Ha netán a szűk agyukkal nem jöttek volna rá miért terhelem őket akkor meg is mondtam hogy a kártékonyságukat kell kompenzálniuk jótettekkel, meg hát amíg terhelve vannak addig nem veszélyesek a társadalomra. Teljesen alsóbbrendűnek néztem a kártékonyakat, mert azok is. Amúgy normálisakkal sosem tennék ilyet hogy szolgának használom őket.
2016. márc. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi lehetne a megoldás? Apukádat kipics*zzátok, te meg ahogy befejezed a sulit keresel egy munkahelyet, elsőkörben. Kezdj el kapcsolatokat kiépíteni, és használd ki a lehetőségeket, az embereket, és taposs át bárkin, aki közéd és a céljaid közé áll. Ez az én hozzáállásom.
2016. márc. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Csak kitartás!Az pedig nem igaz, hogy semmi memóriád, biztos vagyok benne ha nem lenne rád hatással ez a helyzet és nem nem lennél benne,akkor tanulnál és nem lennének rossz jegyeid:)Tudom, hogy nehéz ebben a helyzetben tanulással foglalkozni, de muszáj, hogy vidd valamire az életben, hiszen belőled is lehet akármi, mint bárki másból!Soha sincs késő, csak kitartás és sok erő!!! Próbáld meg nem figyelembe venni azokat az embereket, akik lenulláznak, hiszen lehet, hogy az ilyenek a nyomodba se érnének ha nem lennél ilyen helyzetben! Csak próbáld azt megtalálni,ami helyes, hiszen az élet megy tovább és előtted van,te csak tarts ki!!!!Küldök egy videót neked, hosszú kicsit, de nézd meg, megéri:)
2017. márc. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
[link] :)
2017. márc. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bocsi,bamba vagyok,csak most látom, hogy tavaly írtad ki:)) de attól még így gondolom, és a videót is nézd meg, remélem nem csináltál magaddal semmit!!!
2017. márc. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!