Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért félek ennyire van erre...

Miért félek ennyire van erre megoldás?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 13 éves vagyok és nagyon félős a sötétben mikor le kell feküdni aludni akkor előjön bennem az a félelem hogy jön egy összeforrt arcú ember aki meg akar ölni és már ez van legalább 1 éve. Valaki tud valamit javasolni hogy ne féljek esténként ennyire? A válaszokat előre is köszönöm:)

2016. márc. 21. 03:58
 1/3 anonim válasza:

Szia :)

Én 16 vagyok és hasonló helyzetben voltam egy éve ,mikor egy barátnőm ugy mond szellemet idézett a szobámban -_-

Nos nekem az vált be (tudom ,hogy nem egészséges) ,de zenével aludtam. Füllhallgatót be és magyar számokat hallgattam ,amiknek jó szövege van ,mert azok elterelték a figyelmem ,majd kicsivel késöbb áttértem a küldöldi előadókra. Furcsának tűnhet ,de nagyon féltem ,hogy kísértetek néznek ,hogy alszom 0-0 mindegy ....

Kellett idő ,mire elmúlt a félelem és remélem neked gyorsabban elmúlik majd.

Ja és a szobád különböző pontjain lerakhatnál ilyen világító köveket (nállam is megtalálható xD)

Sok sikert és remélem tudtam segíteni :D

2016. márc. 21. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 elwera ***** válasza:
Tegyél ki egy ledes éjjeli lámpát, nálunk mindig világít valami, soha nincs töksötét.
2016. márc. 21. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked első válaszoló:) kipróbálom:)
2016. márc. 21. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!