Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Minden idegen terrorizál....

Minden idegen terrorizál. Csak azért vegyek fel melegebb ruhákat, hogy megfeleljek nekik? Vagy mi a megoldás érfelvágáson kívül? 25l

Figyelt kérdés
Azzal jönnek, hogy meg fogok fázni, állandóan ezzel szólnak be, kérdezgetik, hogy nem fázom vagy megjegyzéseket tesznek, emiatt idegösszeroppanást kaptam.25 évesen el tudom dönteni hogyan öltözzek fel, hogy ne fázzak... Félek emberek közé menni, utcára, mert nem tudok úgy hazajönni, hogy ne terrorizálnának ezzel. Uralkodni akarnak felettem úgy érzem, milyen jogon jósolják nekem, hogy beteg leszek ha nem úgy öltözöm ahogy nekik megfelel? :O Miért nem tisztelik a privát szférámat? Hogy van merszük beleavatkozni a személyes terembe? Nekem pl tökéletesen meleg a 15-19fok, 5-10 fokban még futni járok, és ha megfázom az is az én bajom, ku.ára nincs köze hozzá a beszólogatós képmutató hatalmaskodó alakoknak. Költözzek emiatt hidegebb éghajlatra ha itt nem tudok élni a társadalom miatt? Úgy érzem erre nincs megoldás, tuskó, otromba beszólogatósak mindig lesznek mindenhol. :,( Tudják, érzik, hogy nem tudom megvédeni magam és el akarnak taposni, azt akarják, hogy öljem meg magam? :O Legalább nem terrorizálnának...
2016. febr. 28. 21:01
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
40%
Neked terror ha rád szólnak a melegebb ruhák miatt? Emiatt öngyilkosság? De jó lett volna ha ez a legnagyobb "támadás" az életemben.... Huszonöt éves vagy, szard már le a megjegyzéseiket. Nem tetszik mindenkinek amit csinálsz? Na és akkor mi van? Nem tizenöt vagy...
2016. febr. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
56%
Minek csapsz ekkora balhét? Komolyan,dedós vagy. Mit érdekel,mit mondanak,ha úgyis azt csinálsz,amit akarsz?!
2016. febr. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
68%
Te beteg vagy! De most komolyan. Pszichológus tudna rajtad segíteni!
2016. febr. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
76%

38 vagyok

Nem fűtök télen se

Nincs meleg télikabátom, konkrétan kabátom sincs

Páran beszolnak én meg leszarom és nwm okoz lelki traumát...

A tél közepén enyhén kiröhögtem a kolleginát, aki egy szál harisnyában megkérdezte, hogy nem fázok-e...rajtam 4 vévony réteg ruha volt.

2016. febr. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Jó, hát persze, nem titeket terrorozálnak, kit érdekel... :D Engem ez jobban bánt, nem tudom megvédeni magam. :( Nem tudom leszarni ha napi 5x ezzel jön mindenki. Ez már nekem elég okot ad, hogy rettegje menjek ki az utcára hanem tudok méltóan visszaszólni. Hogy létezhetnek ilyen emberek? Miért teszik ezt? Miért akarnak tönkretenni? Mit képzelnek magukról? Nem tudok ezzel együtt élni!
2016. febr. 28. 21:18
 6/27 anonim ***** válasza:
11%
ennyi ,nincs mese vagy felveszed a meleg bundát vagy orrba vágod a terroristákat,ki a fene terrorizál??
2016. febr. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Miért érdekel? Le kell szarni. Engem is hülyén néztek néha mondjuk én pont hogy fázós vagyok és be szoktam öltözni. Most 26 vagyok. De amikor 16 voltam állandóan kérdezték hogy fázok vagy miért öltöztem így be? Én meg annyit mondtam hogy így éppen nem.. és ennyi. Nem kell ezt túldramatizálni.
2016. febr. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
47%
Drága, első válaszoló vagyok: Alkoholista apa mellett éltem, aki előbb ütött, azután kérdezett. Anyám csak azután lépett le velem együtt tőle - tizennégy év után - mikor rajtakapta hogy meg akart erőszakolni. Had tudjam már milyen félelemben élni, milyen ha terrorizálnak.
2016. febr. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
De miért kell beszólni bárkinek is? Ez tragédia! hogy éljem így le az életem, hogy állandóan ezzel kell szembesülnöm? Hogy menjek emberek közé így? Szégyenlem nagyon, hogy ennyire zavar..., középsuliban is én voltam a leprás, akibe mindenki belerúgott, sosem tudtam megvédeni magam.Nem meglepő ha érzékenyebben érint, mint másokat akiket nem bántottak napi szinten valamivel évekig!...
2016. febr. 28. 21:27
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg kérj segítséget pszichológustól. Itt az önértékeléseddel vannak gondok, azért nem tudod a bunkókat elküldeni a fenébe.
2016. febr. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!