Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mas is van igy? Vagy nekem...

Mas is van igy? Vagy nekem rossz az életem ilyen fiatalon?

Figyelt kérdés

16 eves vagyok átlagos (talan egy kicsit alatti) anyagi haterbol jövök...

Az apám alkoholista es cigi függő.. Hiaba mondtam neki h mennyit sporolhatna vele nem érdekli.

Az osztálytársaim mind kogazdagok es ezzel nem tulzok!!

Vannak ott milliárdosok meg milliomosok akiknek mar most kulon házuk van.. Nem vagyok az az irigykedo fajta de ez nekem sok 😞 mindennap tobb százezer ftot költenek es borzalmas nézni 😞 emellett mindegyik szellemileg egy vissza matadot suttyó persze én se vagyok jobb mert most iteljezem felettük de az elet akkor is igazságtalan.. Hulye vagyok semmihez se érte de apám sikeres valalkozo igy nem kell dolgoznom.. Ezt szajkozzak es büszkék erre.. Ha én lennek az apja én kitagadnam.

Néha néha vannak anyagi gondjaink..

De egy idő utan megoldódik de felek hogy nem viszem semmire mert nem lesz penzem egyetemre 😞

Depreszios vagyok es rétegek a jovotol ezert megfordult a fejemben az öngyilkosság mint egyetlen es lehetseges megoldas..

Persze tudom hogy az úr szerint boldogok a lelki szegények meg .... De akkor is, én ezt mar nem igy latom. Ha volt/van isten akkor mar reg lelépett es az embereknek adta a Földet 😞 ahol kegyetlen emberi törvénye szerint el mindenki..

Kezdem feladni a reményt.. Nem hinnem hogy valaha is jo lenne majd az életem..

Masok semmit nem csonalnak de olyan luxusban elnek h ha mar arra gondolok akkor pityergek ami nem tudom mennyire kinos fiu létemre..

Helyesnek tartanak es eros fiu vagyok de egyszer volt egy bnőm aki miatt szakitottam mert o gazdag volt es nem hittem hogy barmit is adni tudtam volna neki... En mar isszetortem. Nem ertem a vilag működését.

Az öngyilkosság segit??

Vagy van valami mas mod a megoldásra??

Szakemberhez nem akarok menni mert az csak plusz hond lenne "itthon"..

Mit tegyek??



#rossz #élet #gonosz #Kegyetlen vilag
2016. márc. 22. 14:02
1 2
 11/13 anonim válasza:
Mindenkinek ment a zold kez..
2016. márc. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Amugy meg kíméld meg a világot es old meg magad...
2016. márc. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Krrrr válasza:

Szeretnék segíteni, de látom már nagyon régi a bejegyzés. Azért röviden összefoglalom, amit gondolok:

Fiatal vagy, messze átlag feletti érzelmi és mentális intelligenciával, egészséges fizikummal. 16 (21) évesen még olyan fordulatok várnak az emberre, hogy nem is sejtené! Három tanácsom van, ez három kulcslyuk, amin kiláthatsz a materialista reménytelenség poklából: kvantummechanika, molekuláris biológia, és valamilyen gyakorlati alapú spirituális út. (Nekem a ZEN segített) De! Óvakodj a függőségektől! A mai korban ez a legalattomosabb gyilkos. Bár időben válaszolhattam volna!

2021. nov. 25. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!