Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A nyugtató és az antidepresszá...

A nyugtató és az antidepresszáns csak szerintem öregít, csúnyit?

Figyelt kérdés

2016. febr. 7. 11:10
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
18 éves kortól szedem, most vagyok 22 éves... :(
2016. febr. 7. 11:14
 2/15 anonim ***** válasza:
Van egy ismerősöm, 40 feletti, nagyon régóta szed nyugtatókat és mindenféléket, rendszeres látogatója a pszichiátriai osztálynak. Ehhez képest kb. 5 évvel fiatalabb néz ki a koránál és bababőre van.
2016. febr. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
33%
Minden gyógyszernek van mellékhatása. Ezek a nyugtatók nyilván csökkentik az idegrendszer "normális" működését, hiszen nem csak adott működésekre hatnak, hanem mindenre. Mérséklik a külső ingerekre létrejövő érzékszervi reakciókat, válaszadást, a finomabb "rezdüléseket" és általában "zombivá" teszik az embert.
2016. febr. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
57%
...zombivá teszik az embert és eltorzítják az ábrázatját, és hizlalnak is. Próbáld meg orvos segítségével csökkenteni és elhagyni. Nehéz az élet, meg kell találni, ami mégis értelmet ad neki, és az segítő. A gyógyszar csak lehazudja az egészet..
2016. febr. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Sajnos én nekem is kell szednem, pánigbetegséggel küzdök....

Én még nem vettem észre magamon hogy öregednék, csúnyúlnék...

Én anno szedtem a Cipralexet, annak a mellékhatása annyi volt hogy nem tudtam fel izgulni. Annyi... Elég is volt.

És most szedem a Frontint és a Valdoxánt. Te mit szedsz kedves kérdező?

2016. febr. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Te kezdtél el öregedni, kérdező.
2016. febr. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Előtte más fél évig alkohol függő voltam, akkor voltam középiskolás, és így végzettségem sincs. Életem nem is volt úgy soha jó, a nővérem meghalt, szétment a család, nincs munkám. Egy önpúsztító láncdohányos, gyógyszer függő vagyok. Frontint szedek a napi adagom eléri az 5 mg-ot, mellé néha még morfiummot is szedek, és antiepileptikummal is tömöm magamat. Ezek nem orvos írta fel, antidepresszánsként pedig Rexetint kaptam. Na szóval ez vagyok és nem is hiszem hogy van kiút, vagy lehetne valaha jobb a létem! Nem mind egy mit csinálok ha úgy sincs életem? Szépen úgy sem lehet lelépni innen...
2016. febr. 7. 15:59
 8/15 anonim ***** válasza:
A gyógyszernek nincs ilyen mellékhatása, a dohányzásnak és a még mindig fennálló betegségnek viszont igen.
2016. febr. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Sajnálom, nem vagy könnyű helyzetben. Esetleg a terápiát tudom javasolni, de ehhez is megfelelő orvos kell...

Én is 5-ös frontint szedek sajnos... Emelni kellett.

De egyébként a Frontin nem sorolható nyugtatók közé.. Kedélyjavító, ezt nekem a pszichológusom mondta.

2016. febr. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Ezt a pszichológust nagyon hamar cseréld le.

Nyugtató az.

2016. febr. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!