Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van egy depressziós ismerősöm....

Van egy depressziós ismerősöm. Hogyan segíthetnék neki?

Figyelt kérdés

Régi ismerősöm,volt barátnő. Évekig semmit nem tudtam róla mert olyan volt mint akit elnyelt a föld.Ismerősöktől hallottam,hogy mi történt vele. Kábítószer,öngyilkossági kisérlet stb. Most annyit tudok róla ,hogy depressziós és nagyon magába van fordulva.Évek óta otthon van és sehova nem akar menni. Nem rég facebookon láttam,hogy fent van.Ráírtam ,de úgy viselkedett mint aki nem is ismer. Pedig volt barátnő és évek óta nem beszéltünk és nem találkoztunk. Ha kérdeztem valamit arra válaszolt és ennyi.


Ő nem tudja ,hogy én tudom mi történt vele. Hogyan tudnék neki segíteni? Hogy tudnám ezt a témát felhozni ,hogy beszéljen,beszéljünk róla. Régen nekem is voltak hasonló problémáim szóval tudom mit érezhet.Mondjuk Ő ezt nem tudhatja.


Sajnálom és fáj hogy Ő most így van. Hogy tudnék segíteni neki bármiben is?



2016. márc. 17. 20:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Magamból kiindulva azzal, ha békén hagyod. Beszélgess vele és ennyi. Ha elég jóban lesztek, majd ha akarja felhozza a témát és ha akarja akkor majd akkor esetleg megpróbálhatsz segíteni neki.
2016. márc. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem hivd el valahova de ne olyan helyre ahova te szeretsz menni, hanem vmi olyan helyre ahova ő régen is szivesen jart
2016. márc. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!