Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valóban depressziós vagyok?...

Valóban depressziós vagyok? (többi lent)

Figyelt kérdés
Töltöttem ki ilyen netes depresszió teszteket és mindegyik azt írta h az vagyok egyik súlyos depressziósnak másik középfokú depressziósnak ítélt...Mennyire lehet ezeknek hinni?14L

2016. márc. 28. 17:35
 1/5 A kérdező kommentje:
Nem mutatom ki barátaim/szüleim/testvérem felé a problémáimat...már sokszor írtam búcsú levelet is
2016. márc. 28. 17:37
 2/5 anonim ***** válasza:
Na ne viccelj. A netes tesztek nem érnek semmit. Menj el pszichológushoz vagy pszichiáterhez, majd az megmondja.
2016. márc. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A netes tesztek kesz viccek.Latszik melyik az a valasz ami ravezet arra hogy sulyos depresszios vagy

Szerintem hangulatingadozasod van,ritka hogy ilyen fiatalom igazi depressziod legyen.

Menj el a suli pszichologushoz,jot tesz a lelkednek .

2016. márc. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Asszem nincs suli pszihológus

Amugy egy pszihológus oldalán találtam olyan tesztet!Vagy nem számít hol találtam?

2016. márc. 28. 19:12
 5/5 anonim ***** válasza:
Tök mindegy hol találtad.
2016. márc. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!