Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egyfolytaban csak lehnagolt...

Egyfolytaban csak lehnagolt es stresszes vagyok, de nemtudom hogy miert?

Figyelt kérdés
Gimnaziumi diak vagyok es jelenleg mondhatnam, hogy hibatlan eletem van. Egeszseges teljes csaladom van, kituno tanulo vagyok, versenyszinten sportolok es meg anyagi problemaink sincsenek. Hiaba van meg mindenem, 2 eve egyszeruen nemtudok boldog lenni. Ez nem olyan tipikus 'tini depresszio', nem vagodosom magam es nem vagyok emos stb. Valaki tudna segiteni nekem ? Vagy tapasztalt mar meg valaki hasonolot ? Elore is koszonom.

2016. márc. 29. 10:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem fordulj egy szakemberhez, mert jobban el tudja magyarázni, mint egy átlagember az interneten. Neki lesznek olyan célzott kérdései, amikkel konkrétan rá tud jönni a probléma forrására és sokkal több ilyen esettel volt már dolga. Hidd el nem ciki szakember segítségét kérni. Akár még rosszabbíthatja egy átlagember a tanácsaival a gondodat.
2016. márc. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Írok ide én is, mert ugyanez a gondom és kíváncsi lennék a válaszokra :)
2016. márc. 31. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!