Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Abnormális dolog hogy egyfolyt...

Abnormális dolog hogy egyfolytában kinyomkodom a pattanásaim? Ha nem is pattanásokat, akkor mitesszereim, vagy bármit, amiből jön valami?

Figyelt kérdés
Ha nem is normális, de kérlek nyugtassatok meg, hogy vannak még ilyenek rajtam kívül és nem vagyok egyedül ezzel. Én már betegesnek érzem mert sokszor nagyon túlzásba vittem.
2014. júl. 12. 19:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, tinikorban mind ilyenek voltunk. Később meg sajnálkozunk rajta, mert legtöbbnek megmarad a nyoma..
2014. júl. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát, ha te így érzed jól magad vagy zavar nagyon akkor miért ne. De azért próbáld ne tulzásba vinni, mert nem lesz túl szép az arcod, ha megmarad a helye!
2014. júl. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

én is szeretem nyomkodni,szerintem ezzel nincsen semmi baj:)

persze próbáld csak úgy hogy ne legyen nyoma

2014. júl. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Agyilag nem abnormális dolog. Viszont jól írták, hogy később csúnya lesz a helye. Más bajod nem lesz tőle.
2014. aug. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!