Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lehet ez az egész?

Mi lehet ez az egész?

Figyelt kérdés

Okai elején kezdődött. Egyik este egy kisebb pánikrohamom volt (legalább is az ügyeletről jött doki ezzel mondta) azután hánytam és ment a hasam kB egy hétig. Majd elmúlt. Aztán kB havi szinten újbóli élő jött de csak a hányinger és az erőtlenség. Aztán szépen lassan jöttem több tünet. Mellkasi nyomás, torok szorítás, időm fájdalom, feszültség, türelmetlenség, ingerlékenység. Azóta a hányinger teljesen megszűnt.

Voltam gyomrom tükrözésen, mellkasi röntgenen, EKG-n, vérvételen, hasi uh-n,semmit se találatak, most megyek majd neurológiára és kardiológiára. Eddig volt pár hét szünet amikor jól voltam de már folyamatosan rosszul vagyok. Reggel tőle estig tart. Nem váltja ki semmi. Mondjuk ha összes veszünk a párommal, vagy kevesebbet alszom (van két kisfiam) akkor rosszabb. Nem tudom mi lehet ez az egész.



2016. márc. 29. 19:57
 1/5 A kérdező kommentje:

Jajj istenkém. A telefonom nagyon sok szót átjavított :O

Sok a hiba ne haragudjatok!

2016. márc. 29. 20:08
 2/5 A kérdező kommentje:

Szóval:

október elején kezdődött, havi szinten újból elő jött, szépen lassan jött a többi tünet, izom fájdalom, reggeltől estig tart, össze veszünk,


Ha van más hiba is amit nem vettem észre bocsánat!

2016. márc. 29. 20:11
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

"A hiba az Ön készülékében van" Volt régen kiírva a TV képernyőjére.

Csak a két kisfiút sajnálom! Hogy nekik mivel kell majd küzdeniük?

A probléma nem egyszerűen de javítható! A panaszaid visszavezethetők a gyermekkorod óta fennálló oxigénhiányos állapotra ...

2016. márc. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

20:28,hogy Te mekkora Hülye vagy. :-) Én még más választ nem olvastam tőled,csak az oxigénhiányos állapotot. Ha okosat nem tudsz írni,hülyeségeket se



Kérdezőtől elnézést kérek,hogy nem a kérdésre válaszoltam,de ez az oxigénhiányos Ember nálam már kiverte a biztosítékot.

2016. márc. 30. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
írj! Ez lemaradt. Lehet,hogy az oxigénhiányos állapotom miatt történt. :-))
2016. márc. 30. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!