Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha korán kell kelnem, akkor...

Ha korán kell kelnem, akkor egész nap rosszul vagyok, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Kiskoromtól kezdve, nem tudtam felkelni 7 óránál előbb. Illetve ha nagyon muszáj, akkor természetesen felkelek, de egész napra használhatatlan vagyok, fejfájás, dekoncentráltság, nagyon erős fáradtságérzet, nem ritkán délutánra be is lázasodom. A helyzetet nehezíti, hogy délután nem érdemes aludnom, mert csak tovább ront az állapotomon. Van valamilyen gyógyszer, ami segíthetne? Hiába fekszem le korábban így is kijönnek ezek a tünetek, az életmódomat ehhez igazítva alakítottam ki, de nem lehet mindig betartani, hogy 7 után keljek. Köszönöm szépen a válaszokat!

2016. febr. 3. 20:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajnos ezzel nem lehet mit tenni. Én is ilyen vagyok. Mivel vállalkozó vagyok, gyakorlatilag akkor kelek fel, amikor akarok, de néha muszáj valahova időre menni, pl. reggel, ami hatalmas szenvedés. Nincs megoldás erre!
2016. febr. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, de valamilyen megoldásnak csak kell lennie. Nagyon fárasztó és sok dologban akadályoz.
2016. febr. 3. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!