Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ti mit gondoltok erről? Miért...

Ti mit gondoltok erről? Miért rajzolom ezt évek óta?

Figyelt kérdés
Van valami jelentése annak, hogy mindig lány arcokat, hajat rajzolok?Egy lány felső részét. Nem is tudom hova kéne ezt a kérdést írnom. Rengeteg füzetem telt már be ezzel, és kíváncsi lennék, egy külső szemlélő mit lát, mit gondol, egy ilyen emberről. Mindig ugyanazt rajzolom, egy lányt ugyanazokkal a vonásokkal.
2016. márc. 30. 21:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Fiú vagy lány vagy?
2016. márc. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Lány.
2016. márc. 30. 21:49
 3/6 anonim válasza:
Csak azért rajzolod ezt mert könnyű, mi is ezt csináltuk barátnőimmel régen :D semmi komoly, egyszerűen csak ez megy
2016. márc. 31. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Oké. Köszi a választ. :) Bár én jól rajzolok, főleg portrékat, mégis ezt már évek óta rajzolom.
2016. márc. 31. 17:17
 5/6 anonim ***** válasza:
Én gyerekkoromban évekig szemeket rajzolgattam állandóan. Volt olyan füzetem, amiben csak szemek voltak. Én is festek, rajzolok a mai napig de már valamiért nem firkálgatok szemeket random. Anno gondolom érdekelt, ráállt a kezem.
2016. ápr. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Vagy talán ez csak ilyen megszokás, vagy rajzolás mánia? Köszönöm a válaszokat. :)
2016. ápr. 1. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!